خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ستین: مشکل پای لیونل مسی جدی نیست

ستین: مشکل پای لیونل مسی جدی نیست

کیکه ستین سرمربی بارسلونا در پاسخ به پرسش‌هایی درباره میزان آمادگی جسمانی لیونل مسی ابرستاره تیمش می‌گوید او در سلامت کامل به سر می‌برد.

 

 

بعد از آنکه باشگاه بارسلونا تایید کرد کاپیتانش لیونل مسی در آستانه شروع مجدد لالیگا در تاریخ 11 ژوئن از ناحیه عضلات چهارسر دچار مصدومیت شده مسی به صورت جداگانه تمرین کرد. بارسا و مسی در حالی برای بازگشت لالیگا آماده می‌شوند که درحالیکه یازده بازی به پایان فصل باقی مانده با اختلاف دو امتیاز نسبت به رئال صدرنشین هستند.

 

کیکه ستین می‌گوید با وجود برنامه فشرده بازی‌های تیمش در شروع مجدد لالیگا نسبت به آمادگی ابرستاره‌اش لیونل مسی پیش از سفر به مایورکا برای دیدار با این تیم نگرانی ندارد.

 

ستین در این باره گفت: این فقط منحصر به مسی نیست. چند نفر دیگر از بازیکنان ما هم به دلیل آسیب‌دیدگی‌های جزئی تمرین نکردند. این اتفاقی است که برای خیلی از آنها افتاده. لئو یک کشیدگی جزئی داشته که خیلی مهم نیست. به نظر من او در آمادگی کامل به سر می‌برد و هیچ مشکلی نخواهد داشت.

 

سرمربی بارسلونا در ادامه صحبتهایش اضافه کرد: همه بازیکنان از همه تیمها با شرایط مشابهی مواجه هستند. باید ببینیم لیگ چطور ادامه پیدا می‌کند و در ادامه بازی‌ها با چه شرایطی روبرو خواهیم شد.

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .