خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سناریوی لیگ برتر: بخشی از بازی‌ها در زمین بی‌طرف

سناریوی لیگ برتر: بخشی از بازی‌ها در زمین بی‌طرف

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل اعلام کرد گزینه برگزاری بخشی از مسابقات لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه‌های بی‌طرف بار دیگر قوت گرفته است. بر اساس این گزارش ممکن است از زمان شروع مجدد لیگ برتر تعدادی از مسابقات در ورزشگاه‌های خانگی تیم‌ها و تعدادی از مسابقات در استادیوم‌های بی‌طرف برگزار شود.

 

 

بر اساس این گزارش در جلسه مهم و تعیین‌کننده 20 باشگاه لیگ برتری که این هفته پنج‌شنبه برگزار می‌شود تا درباره شروع مجدد این فصل تصمیم‌گیری کند یکی از موارد مهم تصمیم‌گیری پیشنهاد برگزاری بخشی از بازی‌ها در استادیومهای خانگی تیمها و بخشی دیگر از بازی‌ها در ورزشگاه‌های بی‌طرف خواهد بود.

 

در جلسه مهم پنج‌شنبه علاوه بر این قرار است درباره تاریخ شروع مجدد لیگ فهرست مسابقات و مسائلی از این دست هم تصمیم‌گیری شود. توافق نهایی با پخش‌کنندگان تلویزیونی مسابقات هم در این جلسه مورد بحث قرار خواهد گرفت.

 

 

در هفته‌های گذشته پیشنهاد اولیه مبنی بر برگزاری همه مسابقات باقی‌مانده در ورزشگاه‌های بی‌طرف با مخالفت شدید دو باشگاه تاتنهام و چلسی کنار گذاشته شد. دیلی‌میل حالا مدعی است اخباری بدست آورده که لیگ برتر قصد دارد در مدلی جدید تعدادی از بازی‌ها را در ورزشگاه‌های خانگی تیمها و تعدادی دیگر را در ورزشگاه‌های بی‌طرف برگزار کند. این پیشنهاد با موافقت پلیس بریتانیا همراه است.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .