خانه » اخبار » اخبار ورزشی » سولسشر: شرایط پوگبا و راشفورد خوب به نظر می رسد

سولسشر: شرایط پوگبا و راشفورد خوب به نظر می رسد

پیش از توقف رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع کرونا پوگبا و راشفورد به دلیل مصدومیت شرایط بازی کردن را نداشتند. ستاره فرانسوی در این فصل تنها 8 بازی برای شیاطین سرخ انجام داد و راشفورد هم در تلاش بود تا خود را به رقابت های یورو 2020 برساند.

اما با توقف رقابت ها این دو هم فرصت بیشتری برای بازگشت به شرایط ایده‌آل داشتند و اکنون با آغاز تمرینات یونایتد سولسشر تایید کرد که این دو بازیکن شرایط خوبی دارند.

او به تلویزیون اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت: آنها شرایط خوبی دارند. آنها به تمرینات اضافه شدند و هر کاری را می کنند که سایر بچه ها انجام  می دهند. بزنم به تخته هیچ مشکلی وجود نداشته است. وقتی بازی ها شروع شود به نظر می رسد که همه بازیکنان را در اختیار داریم و می توانیم از بین آنها انتخاب کنیم.

 

 

بازیکنان در این دو ماه تمرینات شان را به صورت انفرادی دنبال کردند اما سولسشر نگران وضعیت بازیکنانش نیست: این کاری است که وقتی فوتبالیست هستید انجام می دهید. فقط می خواهید بازی کنید.

البته اولین قدم این است که با هم باشیم؛ واضح است که در گروه های کوچک اما بازیکنان این شرایط لذت می برند. فکر می کنم وقتی همه تیم با هم تمرین کنند البته به کمی زمان داریم تا با هم هماهنگ شویم اما بازیکنان از نظر ذهنی آماده هستند و از نظر بدنی هم به نظر می رسد شرایط خوبی دارند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .