خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شادی کرونایی آگسبورگ با ماسک و فاصله(عکس)

شادی کرونایی آگسبورگ با ماسک و فاصله(عکس)

تیم آلمانی آگسبورگ دیروز در هفته بیست و هفتم بوندس‌لیگا به خانه شالکه رفت و موفق شد با ارائه یک بازی برتر حریف صاحب‌نامش را 3-0 شکست دهد. این پیروزی برای آگسبورگی‌ها بسیار مهم بود چرا که این تیم از اوایل فوریه هیچ پیروزی‌ای بدست نیاورده بود. به همین علت بود که بازیکنان این تیم بعد از بازی در رختکن تیم‌شان به جشن و شادی پرداختند.

 

 

اما آنچه جشن و شادی بازیکنان آگسبورگ در رختکن را خاص و جالب توجه کرد روش خاص شادی آنها با رعایت قوانین فاصله اجتماعی و با استفاده از ماسک تنفسی بود.

 

ادوارد لوون بازیکن آگسبورگ که گل اول تیمش را وارد دروازه شالکه کرد در مورد جشن آگسبورگ در رختکن به خبرنگاران گفت: ما خیلی خوشحالیم. باید جشن می‌گرفتیم. 3-0 نتیجه خیلی خوبی است هر چند دو گل ما در اواخر بازی زده شد ولی ما در جریان بازی خیلی هم شانس نداشتیم.

 

 

باشگاه آگسبورگ با انتشار عکسی از جشن و شادی خاص بازیکنانش در رختکن تصویر ویژه آنها با ماسک تنفسی و با رعایت فاصله را اولین بار منتشر کرد. هایکو هرلیش که در این بازی اولین بار بعد از شروع مجدد بوندس‌لیگا هدایت بازیکنانش را به عهده داشت چرا که به دلیل نقض قرنطینه بازی قبلی را از دست داده بود درباره این پیروزی گفت: ما از این پیروزی خیلی خوشحالیم ولی بازی در استادیوم بدون تماشاچی واقعا عجیب است.

 

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .