خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شاه‌عباسی: مسوولان داماش حتی یک تماس با ما نمی‌گیرند

شاه‌عباسی: مسوولان داماش حتی یک تماس با ما نمی‌گیرند

“” سینا شاه عباسی پدیده این فصل لیگ آزادگان که توانسته با درخشش در ترکیب داماش امیدواری برای حضور در تیم‌های بزرگتر را شکل دهد از شرایط کنونی تعطیلی فوتبال که با بی توجهی بیشتر باشگاه همراه است گلایه دارد.

او درباره این شرایط می‌گوید: فعلا تمرینات تیم ما همانند سایر تیم‌ها تعطیل است و متاسفانه باشگاه هیچ خبری از ما ندارد و حتی یک تماس ساده نیز با ما نگرفته‌اند. برای ایام قرنطینه خانگی هیچ برنامه تمرینی به ما نداده‌اند و خودمان تمرین می‌کنیم.

 

مدافع داماش در ادامه درباره شرایط خود می‌گوید: خدا را شکر امسال سال خوبی برایم بود. برای اولین بار به اردوی تیم امید دعوت شدم و آقای سیامک فراهانی به من اعتماد کرد و به من بازی داد و من نیز پاسخ اعتماد ایشان را دادم. با تست وارد باشگاه داماش شدم و افتخار می‌کنم که عضو کوچکی از مجموعه بزرگ باشگاه هستم.

 

شاه‌عباسی با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت: تا نیم فصل خوب کار کردیم ولی اگر 20 یا 30 درصد پول به تیم تزریق میشد خیلی میتوانستیم جایگاه بهتری در جدول داشته باشیم. در بازی‌های اخیر با تمام وجود فقط برای دل هواداران بازی می‌کردیم و تمرکز کافی را نداشتیم و تمام مشکل ما مشکل مالی بود.

 

مدافع داماش در پایان گفت:  دوست دارم  فصل آینده بتوانم یک تیم خوب بروم و بیشتر خودم را نشان دهم و به تیم ملی بزرگسال ایران برسم. هر جا که باشم پرجم رشت و باشگاه داماش را بالا نگه خواهم داشت. همچنین از آقای سیامک فراهانی که به من اعتماد کردند و توانستم کمی خودم را نشان دهم تشکر می‌کنم. البته گله دارم از مسئولین استان که اگر یک مقدار به تیم‌های استان گیلان کمک کنند ما خیلی حرف های بیشتری برای گفتن داریم نه در لیگ یک بلکه در لیگ برتر.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .