خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شروط شروع لیگ فوتبال کره جنوبی اعلام شد

شروط شروع لیگ فوتبال کره جنوبی اعلام شد

”” لیگ بر فوتبال کره جنوبی از روز هشتم می آغاز خواهد شد. در روزهای اخیر شاهد برگزاری بازی دوستانه ای در کره نیز بودیم.

 در جریان دیدار تیم های سوون اف سی و ابنچئون یونایتد قوانین جالبی اجرا شد که برای اولین بار در فوتبال دنیا شکل عملی به خود می‌گرفت؛ از جمله رعایت فاصله فیزیکی در مراسم ابتدای بازی عدم صحبت بین بازیکنان در جریان مسابقه و همچنین بطری های آب مجزا برای هر فوتبالیست.

 

 

 

 

فدراسیون فوتبال کره جنوبی امروز اعلام کرد که پیش از شروع لیگ تمام 22 تیم حاضر در Kleague باید تست کرونا را انجام بدهند. پیش بینی می شود که 1142 نفر تحت تست کوئید 19 قرار بگیرند. این تعداد تمامی فوتبالیست ها مربیان داوران مسئولان تدارکات تیم ها و همه کسانی که به هر شکلی به یک بازی فوتبال وابسته خواهند بود را شامل می شود.

فدراسیون فوتبال کره قرار است هزینه تیم ها برای تست کرونا را متقبل شود. تیم ها نیز باید تا قبل از اول می نتایج را به اطلاع برسانند. پس از انجام تست تیم ها برای شرکت در لیگ مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

 در صورتی که نتایج همگی منفی باشند به تیم اجازه حضور در لیگ داده خواهد شد و در صورتی که در یک تیم بازیکن یا بازیکنانی کرونا مثبت اعلام شوند تیم باید به مدت دو هفته در قرنطینه قرار بگیرد.  پس از این دو هفته تنها بازیکنانی که تست کرونای شان منفی اعلام شود حق حضور در بازی ها را خواهند داشت.

همچنین هر زمان تست کرونای بازیکنی مثبت اعلام شود بازی تیم او به تعویق خواهد افتاد.

 

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .