خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شروع دوباره لالیگا؛ لاماسیا میزبان ستاره های بارسا

شروع دوباره لالیگا؛ لاماسیا میزبان ستاره های بارسا

50 روز از تعطیلی لالیگا می گذرد و به دلیل تداوم شیوع کرونا در اسپانیا مشخص نیست که 11 هفته باقیمانده از لالیگا چه زمانی از سرگرفته خواهد شد.

چندی پیش لالیگا و فدراسیون فوتبال اسپانیا برای به اتمام رساندن فصل تحت هر شرایطی توافق کردند. لالیگا امیدوار است از ماه می تمرینات شروع شوند و ماه ژوئن نیز بازی ها از سر گرفته شوند.

 

 

 

 

برای این مهم پروتکل های خاصی نیز در نظر گرفته شده است. از جمله تمرین با حداکثر هشت بازیکن در هر زمین و نیز مستقر شدن تیم ها در یک کمپ یا هتل.

مهمترین بخش این دستورالعمل‌ها به تجمع بازیکنان و کادر فنی در اردوهای باشگاهی برمی‌گردد. این بخش از پروتکل لالیگا با اعتراض بازیکنان مواجه است. ستاره‌های تیمهای اسپانیایی تمایلی به چهار روز ماندن در کمپ تیم‌های خود را ندارد ولی در پروتکل لالیگا حتی برای بعضی بازی‌ها این کمپ‌ها در طول یک هفته برگزار خواهد شد. بازیکنان لالیگا می‌گویند شرایط باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که آنها از خانه‌های خود به جلسات تمرین رفته و سپس به خانه‌هایشان برگردند نه اینکه مجبور باشند در اردوهای چند روزه شرکت کنند.

 

 

Así

 

 

طبق ادعای رسانه های کاتالونیا باشگاه بارسلونا قرار است بازیکنان و کادر فنی خود را در آکادمی لاماسیا مستقر کند.

مرکز اوریول تورت در لاماسیا با 78 اتاق که شامل 39 اتاق یک تخته 36 اتاق دو تخته و سه اتاق سه تخته می شود میزبان بازیکنان و کادر فنی بارسا خواهد بود. 20 بازیکن تیم اول در اتاق های دو تخته مستقر می شوند اما در هر اتاق یک بازیکن اقامت خواهد داشت. کادر فنی و دیگر افراد مسئول در تیم اول باشگاه نیز در اتاق های یک تخته مستقر می شوند. لاماسیا با 6 هزار متر مربع از بالاترین امکانات ورزشی و تفریحی ممکن برخوردار است و با 5 زمین تمرینی بارسا مشکلی برای روند آماده سازی خود نخواهد داشت.

 

 

Sala

 
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .