خانه » اخبار » اخبار ورزشی » شفاف سازی دستیار سابق کی‌روش درباره پاداش‌ها

شفاف سازی دستیار سابق کی‌روش درباره پاداش‌ها

طی روزهای گذشته مباحث متعددی درباره پاداش های کارلوس کی روش از فدراسیون ایران در زمان حضور این مربی در تیم ملی به وجود آمده است. سندهایی در این خصوص منتشر شده که نشان می داد این مربی پرتغالی جدا از قراردادش پاداش های زیادی گرفته که البته فدراسیون فوتبال این موضوع را تکذیب کرد.

حالا اما امید نمازی دستیار سابق کی روش در تیم ملی در صفحه شخصی اش ویدئویی منتشر کرد و درباره موضوع پاداش های کی روش توضیح داده است. نمازی که از ابتدای حضور کی روش در ایران تا جام جهانی 2014 برزیل حدود سه و نیم سال کنار او بود در این خصوص گفت: چند وقتی است در رسانه های ایرانی موضوع پاداش های آقای کی روش حاد شده و صحبت هایی درباره اش می شود که البته این مسائل درست نیست.

وی ادامه داد: همانطور که می دانید من با کی روش در مدت حضور در کادر تیم ملی نزدیکی زیادی داشتم و مسائل مالی بین او و فدراسیون را تا حد زیادی می دانم. به هر حال اکثر اوقات رابط بین او و فدراسیون بودم و ایشان را همراهی می کردم. برخی پاداش ها در قرارداد او وجود داشت که حقش بود و طبق قرارداد آنها را طلب می کرد اما این که خارج از قرارداد پاداش اضافه ای دریافت کند صحت ندارد.

مربی ایرانی کنونی شاغل در فوتبال آمریکا همچنین گفت: در طول 3.5 سالی که کنار کی روش بودم هیچ وقت او پاداش اضافه ای نگرفت و حتی گاها این پاداش هایی که در قراردادش بود را نیز با دستیاران ایرانی به شراکت می گذاشت. دستیاران خارجی او قراردادهای جداگانه برای پاداش داشتند اما در قرارداد دستیاران ایرانی این مساله تعریف نشده بود. او پاداش ها را با دستیاران ایرانی از جمله خود من به اشتراک می گذاشت و حسن نیت داشت.

نمازی در پایان افزود: دلیلی برای دفاع از کی روش نیست و فقط خواستم با صراحت در این باره صحبت کرده و شفاف سازی کنم وگرنه موضوع دیگری وجود ندارد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .