خانه » اخبار » اخبار ورزشی » صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو

صحبت های جنجالی عضو کمیته استیناف در رادیو

عضو کمیته استیناف در گفتگو با رادیو جوان درخصوص واکنش باشگاه سپاهان به رای این کمیته گفت: این بیانیه اصلا برای من ارزش ندارد. ما به حق حکم دادیم و این ها باختند؛ هم در کمیته انضباطی و هم استیناف. ۱۰ قاضی اشتباه می‌گویند و این ها درست؟ اصلا برای من مهم نیست در یک محکمه یک نفر می‌برد و یک نفر می‌بازد. طرفی که باخته میگوید ظلم شده! شما بگویید یک نفر در محکمه باخته و گفته رای عادلانه بوده.

 

دادرس افزود: به جای یک بیانیه ده بیانیه بدهند. من گفتم به CAS شکایت کنند ۷۰۰-۸۰۰ میلیون هم هزینه کنند  که نشان می‌دهد باشگاه های ما پولدار هستند. هوای آنجا هم خوب است ۵-۶ نفر می‌روند آنجا هستند و به دادگاه CAS هم یک پولی می‌رسد. ما هم خوشحال می‌شویم که دادگاه CAS رای ما را تایید کند. تهدید کردند که می‌رویم دادگاه عالی ورزش و ما هم این را گفتیم؛ بیانیه را هم نخواندیم چون ارزشی ندارد که وقتمان را بگذاریم.

 

او همچنین در مورد این بیانیه اضافه کرد: گزارش ناظر تلویزیون حرف بازیکن خودشان که گفت نمی‌خواستیم بازی کنیم. میلی نبوده و اگر هم بوده طبق قانون شما حضور نداشتید و گزارش ناظر داوری به ناظر بازی و حتی گزارش پلیس هم این را نشان می‌دهد و این ها بازی را باختند و اگر زیاد صحبت کنند با اجازه از آقای صالحی صحبت های پلیس اصفهان را پخش می‌کنیم.

 

دادرس در پاسخ به این سوال که اگر دادگاه عالی ورزش به نفع سپاهان رای بدهد واکنش آن ها چیست گفت: اگر آن دادگاه به نفع سپاهان رای بدهد تابع قانون هستیم. گریه نمی‌کنیم که بگوییم چرا اینطور شد قبول میکنیم اما اطمینان داریم CAS چنین حکمی نمی‌دهد اما اگر بدهد هم ما قبول می‌کنیم چون مجبوریم اصلا قبول کنیم.

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. یه بنده خدا هم اول انقلاب جونا رو به جرم خرید روزنامه میکشید بالای دار بعد میگفت اگر جرم کرده باشه که به جزای اعمالش میرسه و اگرم نکرده باشه که میره بهشت حالا هم اقای دادرس میگه این بیانیه پشیزی برای من ارزش نداره در صورتی که تو خودت اگر تو یه کشور دیگه بودی گاو هم نمیدادن ببری بچرونی مردک تو حالا یعنی قاضی هستی ؟ در ضمن از جمع این 10 نفر که شما میگین 3 نفرشو ما میشناسیم یکی شما که معلومه تو بغل کی غش کردی (پیروانی )دومیش هم اون مجری معروف که وکیل هم هستن و مثل شما از همون تلویزیون به سمت تیم قرمز غش کرده بود یکی هم اقای صالحی که نمیدونیم کدوم طرفی هست موضوع روشنه دادرس جان پاشنه کفشتو بکش نوبت تو هست که سر یه عده جوونو بکنی زیر خاک و ایشالله اه خانوادشون بگیرتت و مثل اون قبلی با الزایمر و بدبختی بمیری ….قسمت ندم لطفا چاپش کن

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .