خانه » اخبار » اخبار ورزشی » طعنه پپ به مورینیو: خاصِ واقعی، کادر درمان است

طعنه پپ به مورینیو: خاصِ واقعی، کادر درمان است

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی می‌گوید پروتکل‌هایی که او و بازیکنانش برای بازگشت فوتبال باید رعایت کنند در مقایسه با کسانی که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا جان‌‌شان را به خاطر ما به خطر می‌اندازند هیچ است. گواردیولا از این فرصت برای طعنه زدن به همتایش ژوزه مورینیو هم استفاده کرده و می‌گوید آدمهای خاص واقعی پزشکان پرستاران دانشمندان و کادر درمانی هستند.

 

 

گواردیولا که در ماه آوریل مادر هشتاد و دو ساله‌اش را به خاطر ابتلا به کرونا از دست داده در این باره گفت: ما قوانین و پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم. چون مجبوریم. این از هر چیز دیگری مهمتر است. ما هیچ کار خاصی انجام نمی‌دهیم.

 

سرمربی منچسترسیتی در بخش طعنه‌آمیز صحبتهایش گفت: آدمهای خاص واقعی دکترها پرستاران دانشمندان و کارکنان خدماتی هستند که زندگی‌شان را به خاطر نجات جان ما به خطر می‌اندازند. وقتی در سراسر دنیا وضعیت ویژه‌ای حاکم می‌شود همه باید خودشان را با شرایط جدید تطبیق بدهند.

 

بازیکنان تیمهای لیگ برتری از هفته گذشته تمرینات خود را از سر گرفتند ولی در حال حاضر با رعایت قواعد فاصله اجتماعی به تمرین مشغولند. دولت بریتانیا در حالی به باشگاه‌ها برای بازگشت به تمرین چراغ سبز نشان داده که قرار است امروز باشگاه‌های لیگ برتر درباره پروتکل‌ها و آینده لیگ تصمیم‌گیری کنند.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .