خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عاشوری: شکل بازی تیم برایم راضی کننده نبود 

عاشوری: شکل بازی تیم برایم راضی کننده نبود 

محسن عاشوری – سرمربی تیم خوشه طلایی در خصوص عملکرد تیمش در این بازی می گوید: نتیجه بازی شاید برای ما راضی کننده باشد اما از نظر ارایه فرم بازی خیلی موفق نبودیم. در بازی با پیکان اگر چه 3-1 باختیم اما از نظر شکل بازی بهتر بودیم. در این دیدار دو بار  روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم و روی این نقطه ضعف کار کردیم و با توجه به تلاش های صورت گرفته بعد از این بازی انتظار می رفت در دیدار با استقلال نمایش بهتری از خود بروز می دادیم اما همان طور که گفتم شکل بازی تیم برایم راضی کننده نبود ودر ادامه مسیر باید بیشتر تلاش کنیم. 

 

سرمربی تیم خوشه طلایی حرف هایش را این چنین ادامه داد: استقلال در دقایق پایانی بیشتر به نفرات ذخیره اش میدان داد و ما هم همین کار را کردیم. دو گل زدیم و چند موقعیت خوب دیگر را هم به دست آوردیم اما این دلیلی نمی شود که همه چیز را خوب ببینیم. البته حریف استقلال بود و از آخرین مسابقه ما زمان زیادی می گذشت. با این حال برای رسیدن به موفقیت باید بیشتر تلاش کنیم. 

 

 

محسن عاشوری در خصوص عملکرد تیم استقلال در این بازی گفت: اگر اجازه بدهید من در مورد استقلال صحبت نکنم. یعنی دوست ندارم بازی این تیم را تجزیه و تحلیل کنم و باید به تیم خودم بپردازم. اما در حد چند جمله به این نکته اشاره می کنم استقلال مثل همیشه دنبال ارایه بازی خوب و مالکانه بود و همانند زمان استراماچونی 3 دفاعه بازی می کرد و در زمان حمله عرض زمین را با 5 بازیکن پوشش می داد و بازی در برابر چنین ایده ای سخت است. هر چند ما سعی کردیم در جریان بازی در برابر این تاکتیک ایده های خود را پیاده کنیم. 

 

سرمربی تیم خوشه طلایی در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا تیمش داعیه صعود به لیگ برتر را دارد یا نه؟ گفت: قطعا ما تلاش خواهیم کرد این اتفاق برای ما رخ دهد. اتفاقی که برای همه اعضای تیم خوب خواهد شد. اما دراین مسیر خواستن من و صحبت کردن در مورد آن کافی نیست. به شرطی در ادامه مسیر در این موقعیت قرار خواهیم گرفت که همه اعضای تیم حتی بازیکنانی که روی نیمکت ذخیره می نشینند برای صعود به لیگ برتر تمرین کنند و رفتارشان بر این مبنا باشد. یعنی اینکه دردو ماه باقی مانده حرفه ای تر فکر کنند و با احساس مسئولیت در زمین حاضر شوند و بازی کنند. فوتبال یک بازی گروهی است و اینطور نیست مربی و یک بازیکن موفقیت را رقم بزند. حتی ستاره ها هم زمانی می توانند موفق عمل کنند که از سوی دیگر اعضای تیم حمایت شوند. به شخصه خیلی دوست دارم این اتفاق در تیم ما رخ دهد چون تیم ما شخصی است و صعود تیم به لیگ برتر برای مالک تیم ایجاد دلگرمی خواهد کرد و از سویی بازیکنانی که در ترکیب تیم حضور دارند چه باتجربه ها و چه جوانان ها زحمات زیادی را تا به اینجای کار کشیده اند و این اتفاق بدون شک همه آنها را خوشحال خواهد کرد.

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .