خانه » اخبار » اخبار ورزشی » عقیلی: کاره‌ای بودم، احسان را با چک و لگد می‌آوردم! 

عقیلی: کاره‌ای بودم، احسان را با چک و لگد می‌آوردم! 

هادی عقیلی در یک لایو اینستاگرامی که با یکی از بازیکنان سابق فوتبال ایران برگزار کرده بود در بخشی از صحبت هایش به احسان حاج صفی اشاره کرد و به پرسشی در مورد او پاسخ داد.

کاپیتان سابق سپاهان و تیم ملی در واکنش به اینکه آیا بازگشت حاج صفی به سپاهان اتفاق می افتد یا خیر اینطور حرف زد و گفت:« من امیدوارم به عنوان هوادار سپاهان احسان برگردد.» 

عقیلی سپس با شوخی صحبت هایش را از سر گرفت و گفت:« اگر کاره ای بودم شده بود با چک و لگد می آوردمش. من خیلی دوست دارم احسان را در سپاهان ببینم.» 

هم تیمی سابق احسان حاج صفی در تیم ملی و باشگاه سپاهان در ادامه او را به عنوان نماد باشگاه اصفهانی معرفی کرد و افزود:« احسان نماد سپاهان است. احسان بازیکنی است که از پایه سپاهان رشد کرد  و به تیم بزرگسال رفت و سپس به تیم ملی رسید و بعد به خارج از کشور رفت. اگر من مربی سپاهان بودم با مامور می آمدم و او را به اصفهان می آوردم (باخنده).»

احسان حاج صفی تاکنون که از بازیکنان محبوب اصفهان به شمار می آید در بازگشت از فوتبال یونان فاصله ای تا پوشیدن چندباره پیراهن تیم مورد علاقه اش را نداشت ولی محمدضا زنوزی در شرایطی که رقم فسخ قرارداد او بالاتر از بودجه مورد نظر مدیران شرکت فولاد مبارکه بود این بازیکن را به خدمت گرفت و حالا دومین سال حضورش در تبریز را پشت سر می گذارد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .