خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علیپور در تمرین پرسپولیس؛ علیه شایعات کرونایی!

علیپور در تمرین پرسپولیس؛ علیه شایعات کرونایی!

روز گذشته شایعاتی مبنی بر تست مثبت کروناویروس علی علیپور مهاجم پرسپولیس وجود داشت که با واکنش پزشک پرسپولیس مواجه شد. او گفت که ما اجازه حضور در تمرین به افرادی که تست کرونایشان مثبت باشد را نداده‌ایم و حالا انتشار تصویری از علی علیپور در تمرین پرسپولیس نشان می‌دهد که این شایعه عجیب درباره آقای گل پرسپولیس کاملا اشتباه بوده است.

 

چند وقت پیش نیز شایعه ای درباره این بازیکن گلزن سرخ ها مبنی بر جدایی او از پرسپولیس منتشر شد که با واکنش تند این بازیکن همراه شد ولی ستاره شماره 70 قرمزها ترجیح داده که در این باره فعلا سکوت کند و با انجام تمرین آمادگی اش را به دست بیاورد.

 

علی علیپور با ثبت 64 گل در بین پنج گلزن برتر تاریخ پرسپولیس جای دارد و فرصت این را دارد که تا پایان قراردادش رکورد علی پروین را بزند و پشت سر فرشاد پیوس 153 گله قرار بگیرد که رسیدن به آمارش برای هر بازیکنی دور از ذهن است.

 

در عکس دسته جمعی سرخ ها از تمرین حضور کاپیتان پرسپولیس سیدجلال حسینی با ماسک جالب توجه است. همچنین شجاع خلیل زاده با همان روحیه جنگندگی همیشگی اش دست هایش را مشت کرده و کامیابی نیا شیری ترابی و نعمتی هم با ژست های خاص خود این قاب را از روز دوم تمرین سرخپوشان ثبت کرده اند.

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .