خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علی نعمتی: بارسایی هستم اما راموس را دوست دارم

علی نعمتی: بارسایی هستم اما راموس را دوست دارم

هستند ورزشکاران و فوتبالیست های مستعد و بی حاشیه ای که به دور از هیاهوی پایتخت و لایوهای اینستاگرامی به تلاش خود ادامه می دهند تا به آنچه می خواهند برسند. البته نه یک شبه و با ایجاد جار و جنجال و بی اخلاقی. که با همان شیوه ی درست و اصولی حتی شاید طولانی.

این خلاصه ای از یک مصاحبه با علی نعمتی مدافع جوان شهر خودروست .

 

بعد از فشردگی مسابقات برای شهرخودرو در بهمن و اوایل اسفند حالا بیش از دو ماه از برگزاری آخرین بازی می گذرد. روزهای کرونایی چطور است؟

بله ما اواخر سال گذشته مجبور بودیم هر چند روز یکبار بازی کنیم. فشار سفرهای متعدد هم بود و این خیلی وضعیت سختی را به همراه داشت. اما آن روزها را به الان ترجیح می دهم و واقعا دلتنگ فوتبال هستم.

 

علی نعمتی در روزهایی کرونایی چطور تمریناتش را انجام می دهد؟

مربیان که جا دارد از همین جا تشکر کنم که پیگیر تمرینات هستند برایمان برنامه های مشخصی را تدوین کرده اند. هوازی قدرتی … سعی می کنم هر روز تمرین کنم تا بدنم را آماده نگهدارم.

 

پس از این تعطیلات طولانی اگر مسابقات در خرداد بصورت فشرده برگزار شوند امکان مصدومیت بالا نمی رود؟

قطعا همین طور است و این نگرانی برای همه هست اما امیدوارم این روزها و کرونا هرچه زودتر تمام شوند و مسابقات و شرایط تمرین به حالت عادی بازگردند. آنوقت سعی می کنیم خیلی زود به شرایط ایده آل باز گردیم.

 

 

در شهرخودرو و با وجود تعطیلات و حواشی گوناگون در فوتبال کشور از حاشیه خبری نیست. علت آن را چه می دانی؟

مشکل خاصی نبوده و نیست. خدا رو شکر با درایت آقایان حمیداوی و سرآسیایی از حاشیه دور هستیم و تمام تمرکزمان روی کارمان است.

 

سال ۹۸ برای شهرخودرو درخشان بود. برای علی نعمتی هم اینگونه بود؟

واقعا سال خیلی خوبی داشتیم. توانستیم دل هوادارنمان را شاد کنیم و سهمیه آسیایی بگیریم. البته من چند بازی از کار خودم رضایت نداشتم اما سعی می کنم در آینده این وضعیت در بازی ها کمتر پیش آید. البته الان حضور ذهن ندارم کدام مسابقه بیشتر از خودم ناراضی بودم! همین جا باید از آقای گل محمدی که بارها در چنین مواقعی با حمایت ها و اعتمادشان کمک کردند تا بتوانم به کارم با دلگرمی ادامه دهم و اشکالاتم را برطرف کنم نهایت تشکر را بجا بیاورم. آقا یحیی از بهترین مربیان ایران است و نتایج خوبی که با شهرخودرو گرفت نشان دهنده کیفیت کاری اوست.

 

صحبت از آقای گل محمدی شد. این روزها اخبار زیادی شنیده می شود که او علاقمند است تو را به پرسپولیس ببرد…

نمی خواهم در مورد این موضوع فکر کنم. من با شهرخودرو قرارداد دارم و یک فوتبالیست حرفه ای هستم. بهتر است درباره آن حرف نزنیم. 

 

علاقه گل محمدی به تو بی دلیل نیست. به نظر تو سبک بازی ات که در دفاع خیلی خونسرد و مسلط کار می کنی به دوران بازی یحیی گل محمدی شبیه نیست؟ 

سن من به این موضوع نمی رسد اما آقا یحیی خیلی مدافع باهوش و خوبی بوده اند و چند بازی آرشیوی از ایشان دیده ام. آقا یحیی گلزنی هم کرده و گل های مهمی مثل جام جهانی مقابل مکزیک زده اما من هنوز هیچ گلی در کارنامه ام ندارم!

 

اوج فوتبالت را کجا می بینی؟

خیلی بزرگ. بازی در فوتبال اروپا انشالله.

 

 

طرفدار کدام تیم اروپایی هستی؟

بارسلونا

 

سبک بازی ات به درد بارسا می خورد. بازیکن مورد علاقه اروپایی ات کیست؟

بیرون از بارساست بازیکنان قدیمی پایولو مالدینی و راموس!

 

صحبت پایانی…

از همه کسانی که برای من زحمت کشیدند و تلاش کردند تا بتوانم یک فوتبالیست حرفه ای شوم ممنونم. برای مردم نیشابور هم آرزوی سلامتی دارم.

 

راستی تو همیشه یک پایت در نیشابور است. اگر فوتبالت را دورتر از مشهد بخواهی دنبال کنی به مشکل نمی خوری؟

من برای تعطیلات به زادگاهم نیشابور می آیم. همسرم اینجاست و مشغول درس هستم اما مشکلی نخواهد بود.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .