خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علی نژاد: وزیر تمایلی به حضور در مجمع فوتبال ندارد

علی نژاد: وزیر تمایلی به حضور در مجمع فوتبال ندارد

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در یک گفت و گوی تلویزیونی پیرامون ابهاماتی که بعد از مصاحبه اخیر مهدی تاج درباره نقش وزارت ورزش در عقد قرارداد ویلموتس و معرفی این مربی به فدراسیون به وجود آمده بود توضیحاتی را ارائه کرد. 

او در این باره گفت: آقای تاج مطلبی را بیان کرده که در برخی موارد سوءبرداشت شده. من مطمئنم منظور آقای تاج این نبوده که وزیر ورزش ویلموتس را معرفی کرده.روزانه نامه های متعددی را از انجمن های مختلف و یا افرادی که خودشان را صاحب ایده می دانند به وزارت ورزش واصل می شود. این یک کار خیلی روتین است که هر روز اینجا انجام می شود. این نامه هم جهت بررسی ارجاع داده شده. 

وی افزود: فدراسیون می توانست از بین آن 3 مربی یا هر مربی دیگری که علاقه مند بودند سرمربی تیم ملی را انتخاب کند. پیشنهادی که از آن انجمن رسیده الزام آور نبوده و فقط یک پیشنهاد بوده. تشخیص آن فقط با فدراسیون فوتبال است. 

علی نژاد در پایان درباره حذف وزیر ورزش از مجمع فدراسیون فوتبال در اساسنامه ارسالی به فیفا گفت: برای اینکه خدایی ناکرده خطری مبنی بر تشکیل یک کمیته عادی سازی برای فوتبال ایران نباشد و حوادث اینچنینی وجود نداشته باشد و همه چیز روی روال پیش برود آقای وزیر این تصمیم را گرفتند و به فدراسیون هم اعلام کردند که تمایلی به حضور در مجمع ندارند به شرط اینکه این مشکل حل شود.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .