خانه » اخبار » اخبار ورزشی » علی کریمی تن به حاشیه‌های آرات نمی‌دهد!

علی کریمی تن به حاشیه‌های آرات نمی‌دهد!

“” علی کریمی در ۲۴ ساعت گذشته به اظهارات پدر آرات حسینی و فحاشی‌هایی که نسبت به او در صفحه مجازی‌اش شده سکوت کرده و به نوعی تمام اتفاقاتی که برای او افتاده را نادیده گرفته است.

 

از عصر دیروز یکشنبه بخاطر تصویر منتشر شده در صفحه اینستاگرام آرات حسینی که توسط پدر این فوتبالیست با استعداد درج شده و نشان می‌داد علی کریمی صفحه مجازی آرات را برای چند ساعت بلاک کرده جنجال‌های زیادی برپا شد که تا این لحظه ادامه دارد.

هجمه‌هایی که علیه علی کریمی به وجود آمد بعد از آن اتفاق افتاد که تتلو در چند استوری به فحاشی و توهین به کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس پرداخت و موجب شد تا هواداران مجازی او به صفحه کریمی حمله کنند.

 

نظراتِ زیر دو پست آخر علی کریمی که بیشتر آنها حاوی الفاظ رکیک و توهین و در مقابل واکنش‌ها و حمایت‌های طرفداران این ستاره پیشین پرسپولیس است مجموعا به ۲۰۰ هزار کامنت رسیده که در فضای مجازی یک رکورد و اتفاق عجیب طی تنها ۲۴ ساعت به حساب می‌آید.

 

با وجود این اتفاقات و حمایت‌هایی که از سوی هم‌بازیان سابق فوتبالیست‌های فعلی هنرمندان و هواداران فوتبال از علی کریمی اتفاق افتاده و تمام آنها به نیکی از بازیکن خوش تکنیک سابق ایران پرداخته‌اند اما او واکنش جدی به این مسائل نداشته و تنها به انتشار یک تصویر و پیام کوتاه که بدون جنجال و دعوت به آرامش بوده بسنده کرده است.

 

یکی از خواننده‌های ایرانیِ خارج از کشور که سال‌ها قبل هم با تتلو دوستی داشته و اکنون تبدیل به مخالف او شده در اینستاگرام پیامی منتشر کرده و ضمن حمایت از علی کریمی اظهار داشته که با او گفت‌وگو کرده است: «داشتم با علی آقا صحبت می‌کردم. مشتی و خاکی… تن به حاشیه‌هایی که هدفشون مشخص هست نمیده. قهرمانِ اصلی حواسش هست که اسطوره و جاودان بمونه.»

 

 

 

علی کریمی نیز ساعتی قبل با انتشار تصویرش در طبیعت و درج پیام کوتاهی نوشته است: «باور کنید دنیا خودش به اندازی کافی مهارت دارد که دل آدم را به درد بیاورد. کاش علت حال خوب یکدیگر باشیم!»

 

 

با این تفاسیر و سکوتی که علی کریمی و پدر آرات حسینی داشتند به نظر باید این جنجال ۲۴ ساعت اخیر را خاتمه یافته بدانیم؛ مگر آنکه طرفین بعدها به واکاوی علت شروع این تنش‌ها که هنوز هم مشخص نیست بپردازند.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .