خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فرصت ویژه پرسپولیس برای ناامیدی مدعیان!

فرصت ویژه پرسپولیس برای ناامیدی مدعیان!

”” لیگ نوزدهم در حالی از ابتدای تیر ماه از سر گرفته می‌شود که شاگردان یحیی گل‌محمدی ۱۰ امتیاز از حریفان خود پیش هستند و فرصت این را دارند تا با کسب ۶ پیروزی از ۹ مسابقه قهرمانی خود را حتی در صورت ۹ برد از سوی مدعیان قطعی کنند.

 

این در حالی است که پرسپولیسی ها در سه هفته نخست از سرگیری رقابت ها با تیم های پایین جدولی رودررو خواهند شد. دو دیدار آن ها در تهران خواهد بود و دیگری در شهر تبریز مقابل ماشین سازی برگزار خواهد شد.

 

نکته جالب این است که پرسپولیس در این سه هفته پیش از استقلال و سپاهان به میدان خواهد رفت و باوجود اعتراض طرفداران این تیم در شبکه های اجتماعی نسبت به چنین قرعه ای آن ها فرصت خوبی دارند تا با کسب سه امتیاز رقبای خود را در حالت ناامیدی قرار دهند و استرس و فشار را روی آن ها بیشتر کنند.

 

* پرسپولیس روز یکشنبه ۸ تیر ۴۵ دقیقه بعد از آغاز بازی تراکتور و نساجی در تبریز به مصاف پیکان تهران خواهد رفت. استقلال و سپاهان اما یک روز بعد در برابر گل گهر و سایپا صف آرایی خواهند کرد.

 

 

* بازی بعدی روز شنبه ۱۴ تیر ماه خواهد بود. دوباره در حالی که سوت پایان نیمه اول در بازی تراکتور و صنعت نفت زده شده پرسپولیس دیدار خود را در مقابل شاهین آغاز خواهد کرد اما استقلال و سپاهان فردای این دو بازی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

 

* هفته بیست و چهارم با دیدار پرسپولیس و ماشین سازی در روز جمعه ۲۰ تیر برگزار خواهد شد که البته استقلال سپاهان و تراکتور یک روز دیرتر دیدار خواهند داشت. در این هفته استقلال میزبان تی تی های شهر تبریز خواهد بود.

 

این البته شمشیر دو لبه ای است که در صورت لغزش تیم یحیی فرصت خوبی را به استقلال و سپاهان خواهد داد تا با کسب برد اختلاف خود را کمتر کنند. هرچند که آبی ها در صورت پیروزی برابر فولاد در دیدار معوقه اختلاف خود با صدر را کاهش خواهند داد.
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .