خانه » اخبار » اخبار ورزشی » فرگوسن مانع زد و خورد قبل از فینال چمپیونزلیگ شد

فرگوسن مانع زد و خورد قبل از فینال چمپیونزلیگ شد

منچستریونایتد سال 2008 توانست به فینال لیگ قهرمانان برسد و در مسکو با غلبه بر چلسی در ضربات پنالتی برای سومین بار فاتح این رقابت ها شد. یونایتد پس از سال 1999 برای اولین بار بود که به بازی نهایی می رسید و قهرمانی برای تمامی بازیکنان و نیز سر الکس فرگوسن اهمیت فراوانی داشت.

 

 

 

 

شرایط به گونه ای بود که استرس و هیجان بازی به تمامی بازیکنان منتقل شده بود و باعث شد تا تمرینات روز قبل از فینال شرایطی متفاوت پیدا کند.

 

اوون هارگریوز ستاره سابق یونایتد که در فینال مسکو 120 دقیقه برابر چلسی بازی کرد به بی این اسپورتس گفت:« یادم است قبل از بازی در ورزشگاه محل برگزاری فینال یک بازی درون تیمی انجام دادیم. جو حاکم بر تیم عجیب و غریب بود و همه هیجان بازی را داشتیم.

معمولا در این بازی ها هیچکس خشن بازی نمی کند تا از مصدومیت ها جلوگیری شود ولی شرایط آن بازی متفاوت بود. همه با تمام وجود کار را جدی گرفته بودند و کار به جایی رسید که همه چیز به یک جنگ شبیه شد و به هم پرخاش می کردیم. در نهایت سر الکس مجبور به مداخله شد و بازی را قطع کرد. او بازیکنان را از هم جدا کرد تا مانع درگیری فیزیکی شود. همه هیجان زده بودیم و به یاد ندارم دیگر تمرینی با آن سطح از خشونت را انجام داده باشیم.»

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .