خانه » اخبار » اخبار ورزشی » قاصد نامه تیمهای خصوصی در ترافیک مانده است!

قاصد نامه تیمهای خصوصی در ترافیک مانده است!

و به نقل از ایرنا «مهدی علی‌نژاد» امروز (جمعه) در  برنامه ورزش و مردم در مورد نامه اعتراضی چهار باشگاه لیگ برتری مبنی بر تعطیلی لیگ برتر فوتبال گفت : تا کنون چنین نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان نرسیده است. شاید آورنده این نامه در ترافیک مانده و یا در تبریز مشهد و یا قائمشهر جا مانده است اما تاکنون چنین نامه‌ای به دست ما نرسیده است.انتشار این نامه در فضای مجازی بوده و به همین خاطر نمی‌تواند مراحل اداری خودش را طی کند. هر کاری قوانین خاص خودش را دارد.این ستاد تصمیم گرفت که بازی‌ها از اواخر خرداد در لیگ برتر و لیگ دسته اول پیگیری شود. ما باید به صورت پلکانی بازگشایی ورزش را بررسی می‌کردیم . در حال حاضر بیشتر صنوف و مشاغل بازگشایی شدند. البته سیاست اصلی ما حفظ سلامت  و معیشت مردم است.

 

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تصمیم به برگزاری مسابقات مربوط به فدراسیون است و به باشگاه‌ها مربوط نمی‌شود. وزارت بهداشت هم دستورالعمل‌های بهداشتی را  مصوب کرده و با اجرای پروتکل باید برنامه‌ها پیش رود. شرایط ایتالیا و اسپانیا نسبت به ایران در اوضاع کرونا به مراتب بدتر و میزان مرگ و میر بالاتری داشت اما آنها کار خود را انجام دادند و تصمیم بر برگزاری بازی‌ها گرفتند. این ویروس تا 2 سال در ایران خواهد بود و در فصل پاییز شاهد موج دوم آن خواهیم بود.

 

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد:ستاد مبارزه با کرونا دستورالعملی را به ما ابلاغ کرده و در اختیار فدراسیون‌ها قرار داده است. ما به فدراسیون فوتبال اعلام کردیم که آنها مجاز به انجام مسابقات هستند و تصمیم در مورد برگزاری و یا عدم برگزاری به عهده آنها است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .