مجله اینترنتی ایما » اخبار » اخبار ورزشی » لاسک 0 – ۵ یونایتد؛ کار صعود به اولدترافورد کشیده نشد

لاسک 0 – ۵ یونایتد؛ کار صعود به اولدترافورد کشیده نشد

به گزارش “مجله ایما” منچستر یونایتد امشب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا مهمان لاسک اتریش بود؛ دیداری که به دلیل شیوع ویروس کرونا در ورزشگاه خالی از تماشاگر برگزار شد و نهایتاً با نتیجه پرگل ۵-۰ به سود شیاطین سرخ خاتمه یافت.

بازی در دقایق ابتدایی کاملاً آرام دنبال شد اما با این وجود منچستریونایتد برتری نسبی بر بازی داشت و چند موقعیت نصفه و نیمه نیز ایجاد کرد اما در گلزنی موفق نبود.

 

در دقیقه ۲۴ بازی دنیل جیمز روی یک حرکت عالی فضای خوبی برای شوت زنی به دست آورد و ضربه ای را روانه دروازه کرد اما عکس العمل خوب دروازه بان لاسک مانع از به ثمر رسیدن گل اول منچستریونایتد شد.

 

 

در دقیقه ۲۸ بازی گل اول منچستریونایتد توسط اودیون ایگالو به ثمر رسید. ستاره نیجریه ای شیاطین سرخ روی پاس فوق‌العاده برونو فرناندز و با یک ضربه محکم و تماشایی از پشت محوطه جریمه لاسک دروازه این تیم را گشود تا گل اول تیمش را به ثمر رسانده باشد.

 

مهم ترین موقعیت لاسک در دقیقه ۴۰ نیمه اول به وجود آمد. مهاجم این تیم یعنی فریسر در یک موقعیت عالی قرار گرفت اما توپ او به شکلی فوق العاده توسط اریک بایی، مدافع منچستریونایتد، دفع شد تا بازی در نیمه اول با همان یک گل به سود شیاطین سرخ پایان یابد.

 

 

نیمه دوم با حملات و بازی هجومی تیم میزبان یعنی لاسک آغاز شد اما دفاع حساب شده منچستر یونایتد اجازه ایجاد فرصت را به تیم اتریشی نداد.

 

منچستر یونایتد در ادامه دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفت و در دقیقه ۵۸ این بار روی حرکت انفرادی و فوق العاده دنیل جیمز به گل دوم دست یافت. جیمز بعد از ورود به محوطه جریمه با حرکت در عرض و ضربه ای دقیق گل دوم منچستر یونایتد به ثمر رساند.

 

در دقیقه ۸۲ بازی گل سوم منچستر یونایتد توسط خوان ماتا به ثمر رسید. این ستاره اسپانیایی روی پاسخ فوق‌العاده فرد با دروازه لاسک تک به تک شد و با یک ضربه خوب گل سوم تیمش را به ثمر رساند.

 

در دقیقه ۹۱ بازی منچستر یونایتد گل چهارم خود را توسط مهاجم جوانش یعنی میسون گرینوود به ثمر رساند. او وی یک حرکت از جناح چپ با دروازه لاسک تک به تک شد و با یک ضربه خوب گل چهارم منچستر یونایتد را به ثبت رساند.

 

این اما پایان کار نبود و طوفان تیم اوله گنار سولسشر ادامه داشت. در دقیقه ۹۳ بازی آندریاس پریرا روی یک شوت از پشت محوطه جریمه و بعد از اشتباه دروازه بان لاسک گل پنجم منچستر یونایتد را به ثمر رساند تا کار صعود شیاطین سرخ به مرحله بعد در همین بازی رفع قطعی شود.

 

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .