خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیورپول و رد درخواست ستاره برزیلی بارسلونا

لیورپول و رد درخواست ستاره برزیلی بارسلونا

قرارداد قرضی فیلیپ کوتینیو با بایرن مونیخ در تابستان امسال به اتمام خواهد رسید و با توجه به شیوع ویروس کرونا و بحران های مالی ناشی از آن تقریبا تردیدی وجود ندارد که باشگاه آلمانی خواهان پرداخت بند 120 میلیون یورویی به بارسلونا و خرید دائم فیلیپ کوتینیو نیست.

 

اما نشریه میرر در گزارشی مدعی شد فیلیپ کوتینیو با مدیران باشگاه لیورپول تماس گرفته و از آنها خواسته دوباره او را در تابستان امسال جذب کنند. البته پاسخ باشگاه سابق فیلیپ کوتینیو منفی بوده و آنها تمایلی به خرید دوباره این بازیکن نشان نداده اند.

 

 

ستاره برزیلی در ژانویه سال 2018 از لیورپول جدا شده و راهی بارسلونا شد اما عملکرد خوبی در نوکمپ نداشت و در نهایت به بایرن مونیخ پیوست. بدین ترتیب کیا جورابچیان مدیر برنامه فیلیپ کوتینیو حالا به دنبال انتقال موکلش به تیم های دیگر است. در هفته های اخیر نام تیم هایی چون چلسی منچستریونایتد اورتون و لسترسیتی برای خرید این بازیکن مطرح شده و آینده فیلیپ کوتینیو در هاله ای از ابهام قرار دارد. به نظر می رسد افت فیلیپ کوتینیو در سال های اخیر و البته تلاش فراوان این بازیکن برای جدایی از لیورپول در سال 2018 باعث شده دیگر مدیران این تیم علاقه ای به همکاری مجدد با کوتینو نداشته باشند. شایعاتی مبنی بر احتمال بازگشت او به بارسلونا برای فصل بعد نیز وجود دارد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .