خانه » اخبار » اخبار ورزشی » لیونل مسی در یک قدمی رکورد هزارتایی

لیونل مسی در یک قدمی رکورد هزارتایی

 لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی تا ابد به عنوان یکی از درخشان‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ در حافظه این ورزش باقی خواهد ماند. روزنامه موندو دپورتیوو که در کاتالونیا منتشر می‌شود امروز صفحه اول خود را به مسی اختصاص داده و می‌گوید او به زودی به یک رکورد استثنایی دیگر خواهد رسید.

 

موندو دپورتیوو برای مسی از تیتر مسی به دنبال رکورد هزار تایی استفاده کرده و می‌گوید به زودی مجموع گلهای زده و پاس گلهای ستاره آرژانتینی به عدد هزار خواهد رسید و او تا رسیدن به این رکورد فقط 14 گل فاصله دارد.

 

 

مسی تا کنون 697 گل به ثمر رسانده و از این گذشته 289 پاس گل به نام خود ثبت کرده. مجموع این دو عدد 986 است یعنی مسی اگر 14 گل یا پاس گل دیگر به نام خود ثبت کند به رکورد استثنایی هزار گل و پاس گل خواهد رسید که در نوع خود بی‌نظیر خواهد بود.

 

 

لیونل مسی به همراه هم‌تیمی‌هایش در بلوگرانا حالا منتظر  شروع دوباره رقابتهای فوتبال در اروپا بعد از تعلیق ورزش در نتیجه بحران کووید19 هستند. مسی و یارانش در اسپانیا برای قهرمانی شانس بالایی دارند و او به دنبال این است که در کنار قهرمانی تیم محبوبش به این رکورد خارق‌العاده هم دست پیدا کند.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .