خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مسابقه ای عجیب برای ادامه خانشینی مردم قطر

مسابقه ای عجیب برای ادامه خانشینی مردم قطر

“” شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف دنیا باعث شده تا مردم کشورهای مختلف این روزها را در قرنطینه خانگی بگذرانند تا از این طریق بتوانند ضمن قطع زنجیره کرونا به پایان دادن به آن کمک کنند. حالا در این شرایط یک بنیاد مجری رویدادهای ورزشی در قطر تصمیم گرفت تا برای اولین بار در این کشور رقابت هایی به صورت مجازی برگزار کند.

 

این رقابت ها که در راستای اقدامات  پیشگیرانه و برای ترغیب افراد مختلف جامعه برای انجام سرگرمی های داخل خانه و فعالیت های ورزشی در یک محیط امن اجرا خواهد شد از روز 18 آوریل (30 فروردین) کلید خواهد خورد و تا روز 23 آوریل (4 اردیبهشت) ادامه خواهد داشت.

مسابقاتی که با توجه به نیاز به انجام فعالیت های ورزشی برای حفظ سلامت جسمی و روانی از طریق ورزش فردی که بهترین راه برای حفظ سلامتی فرد و جامعه است طراحی شده است.

 

 

 

شرکت در این مسابقه ها که قرار است در خانه برگزار شود برای عموم جامعه بدون مشکل است و شرکت کنندگان طی آن باید مسافت 3 کیلومتر و یا 3937 پله را پشت سر بگذارند. مسابقه ای که به همه گروه های جامعه این اجازه را می دهد با خانواده و حتی فرزندان خردسال خود در آن شرکت کنند.

نتیجه گیری در این رقابت هم به این صورت است که هر شرکت کننده باید برنامه مورد نظر را روی تلفن همراه و یا ساعت هوشمند خود نصب کند و به محض آنکه مسافت مورد نظر را طی کرد خیلی سریع رکورد خود را از این راه روی برنامه مور نظر ثبت کند. او می تواند رکورد خود را در سایت این رقابت ها نیز ثبت کند و برای اثبات آن یک عکس نیز از عدد نهایی بیندازد و آن را در سایت مورد نظر آپلود کند.

 

.هرکدام از شرکت کنندگان می توانند همه نتایج را در سایت این برنامه ببینند و به این ترتیب به مقایسه رکورد خود با دیگران بپردازند و بعد از مسابقه نیز گواهی نامه ای برای حضور خود و رکوردی که به دست آوردند کسب می کنند.

برچسب ها : ,
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .