خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مشتری جدید برای ستاره برزیلی بارسا از لندن

مشتری جدید برای ستاره برزیلی بارسا از لندن

“” روزنامه کاتالان موندو دپورتیوو امروز صفحه اول خود را به آرتور ملو ستاره خط میانی بارسلونا اختصاص داده و می‌گوید با اینکه تا چندی پیش از اینترمیلان به عنوان مشتری اصلی او یاد می‌شد ولی حالا تاتنهام هم برای خرید او وارد میدان شده و قصد دارد با ارائه پیشنهادی هنگفت ملو را به لندن منتقل کند.

 

 

قرارداد ستاره برزیلی با بارسلونا تا سال 2024 اعتبار دارد ولی موندو دو باشگاه اینتر و تاتنهام تمایل زیادی برای جذب او دارند و حاضرند دستمزدی به مراتب بیشتر از دستمزد فعلی او در بارسا پیشنهاد بدهند. به این ترتیب آرتور مسلما برای جدایی از بلوگرانا وسوسه خواهد شد.

 

آرتور در بارسلونا به عنوان جانشین ژاوی دیده می‌شد. او که از سال 2018 به بارسا پیوسته تا کنون با این تیم قهرمان لالیگا و جام حذفی اسپانیا شده است.

 

در شرایطی که بارسلونا مصمم به جذب لائوتارو مارتینز از اینترمیلان است گفته می‌شود این باشگاه ایتالیایی در عوض خواهان انتقال آرتور ملو به این تیم شده است.

 

موندو دپورتیوو می‌گوید با اینکه گمان می‌رفت اینتر تنها مشتری ملو باشد ولی حالا خبر رسیده که تاتنهام هم قصد دارد با قدرت وارد این میدان شده و حتی ممکن است در ازای دریافت آرتور ملو تانگوی اندومبله را به بارسا واگذار کند. در ماه جاری میلادی برخی رسانه‌ها اعلام کردند بارسلونا به جذب اندومبله ستاره سابق لیون و بازیکن فعلی تاتنهام تمایل دارد.  

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .