خانه » اخبار » اخبار ورزشی » مهر بارسلونا روی یک ستاره؛ غیرقابل فروش!

مهر بارسلونا روی یک ستاره؛ غیرقابل فروش!

آنتوان گریزمان یک سال قبل و در چنین روزهایی بود که بالاخره از اتلتیکومادرید جدا شد و با قراردادی جنجالی به بارسلونا پیوست. تا مدت ها به علت شرایط این انتقال بین دو تیم جنجال بود و در نهایت آنتوان گریزمان با تاخیری یک ساله لباس بارسلونا را بر تن کرد. اما از همان بدو ورود ستاره فرانسوی به رختکن بارسلونا حواشی فراوانی در مورد او شنیده شد.

 

 

آنالیز بازی های بلوگرانا نشان می داد رابطه آنتوان گریزمان با لیونل مسی در میدان چندان مساعد نیست و این دو بازیکن علاقه ای به پاس دادن به یکدیگر ندارند. همچنن مهاجم جدید بارسلونا در امر گلزنی نیز مانند گذشته نبود و همین روند شایعاتی در مورد احتمال جدایی آنتوان گریزمان بعد از تنها یک سال ایجاد کرد.

 

اما امروز نشریه موندو دیپورتیوو در گزارشی مدعی شد آنتوان گریزمان در دور جدید تمرینات بارسلونا آماده نشان داده است و باشگاه نیز قصدی برای فروش او ندارد. در هفته های اخیر تیم های چون پاری سن ژرمن و نیوکاسل برای خرید او وارد عمل شده اند و فرضیه معاوضه او با نیمار مطرح شده است اما بارسلونا قصد ندارد تنها بعد از یک سال خرید 120 میلیون یورویی اش را به فروش برساند و بدین ترتیب آنتوان گریزمان حداقل برای یک فصل دیگر و حتی با ورود مهاجمان جدیدی مانند نیمار یا لائوتارو مارتینز در نوکمپ ماندگار است.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .