خانه » اخبار » اخبار ورزشی » میلیون دلار در حساب فدراسیون فوتبال 

میلیون دلار در حساب فدراسیون فوتبال 

در یکی دو سال اخیر فدراسیون فوتبال جهان نامه نگاری های متعددی با فدراسیون فوتبال انجام داده بود که اساسنامه فدراسیون فوتبال را اصلاح و دخالت دولتی ها در اداره فوتبال ایران را کمرنگ کند که بیشتر این نامه ها بی پاسخ می ماند و طبیعی بود در برابر این بی توجهی فیفا نیز نسبت به خواست های فدراسیون فوتبال ایران بی اهمیت باشد. یکی از این ها واریز حق و حقوق فدراسیون فوتبال ایران با وجود تحریم های خزانه داری آمریکا است. 

 

طرح های متعددی در کمپ تیم های ملی برنامه ریزی شده است. طرح هایی که فیفا هم از آن اطلاع دارد. ساختمان اداری فدراسیون فوتبال که کلنگ آن یکی دو سال پیش خورده است اما هنوز یک آجر هم روی آجر قرار نگرفته است. ترمیم چمن زمین شماره یک کمپ تیم های ملی و …

 

و البته فیفا در سر بزنگاه و در یک جای مهم فدراسیون فوتبال ایران را متوجه رفتار اشتباهی که در پیش گرفته کرد. انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ایران. تاکید فیفا بر این بود تا اساسنامه اصلاح نشد انتخابات نباید برگزار شود. اما اینروزها و به دنبال تلاش فدراسیون فوتبال ایران برای اصلاح اساسنامه و حذف مقامات دولتی از مجمع عمومی همکاری فیفا هم با فدراسیون فوتبال ایران پر رنگ شده است. فیفا فدراسیون فوتبال را مطلع کرده که کارهای اداری پرداخت 2 میلیون دلار به حساب فدراسیون فوتبال در حال انجام است و به زودی این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال خواهد نشست و می تواند بخش زیادی از مشکلات فعلی فدراسیون فوتبال را حل کند. ضمن اینکه فیفا قول داده در پروژه های زیر ساختی به فدراسیون فوتبال ایران کمک خواهد کرد. همان طور که آخرین بار پروژه تعویض چمن مصنوعی کمپ تیم های ملی را انجام داد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .