خانه » اخبار » اخبار ورزشی » می خواهم در پاس گل با دی بروین رقابت کنم

می خواهم در پاس گل با دی بروین رقابت کنم

مندی که در سال 2017 از موناکو به منچسترسیتی پیوست در این مدت به دلیل مصدومیت های پیاپی بیشتر دور از میادین بود. او در این فصل در 23 بازی تنها 4 پاس گل برای هم تیمی هایش فراهم کرد اما تاکید کرد که هواداران سیتی هنوز بهترین بازی هایش را ندیده اند.

 مندی به اسکای اسپورتس گفت: شخصا نمی توانم بگویم که شرایطم خوب است زیرا اگر بگویم خوب است خودخواهانه است مثل اینکه بگویم جاه طلبی ندارم.

اول از همه به خاطر کسانی که به من باور دارند و من را به منچسترسیتی آوردند به هوادارانی که به ورزشگاه می آیند و طرفداران سراسر دنیا مردمی که برای دیدن بازی های ما می آیند به خاطر آنها ناراحتم.

 

 

دوست داشتم کار دیگری انجام بدهم اما نمی توانم زیرا مصدوم بودم. شرایط آسان نبود و به خاطر آنهاست که می جنگم و می خواهم بجنگم و می خواهم نشان دهم که چرا منچسترسیتی من را به خدمت گرفت. این نگرش من از ابتدای مصدومیت بود. من سخت تلاش می کنم تا به بهترین سطح برسم. ما می توانیم هر روز پیشرفت کنیم و بنجامین مندی واقعی را در اختیار منچسترسیتی بگذاریم.

گاهی اوقات با کوین دی بروین صحبت می کنم و به او می گویم وقتی به آمادگی 100 درصد برسم می خواهم در تعداد پاس گل با او رقابت کنم. او پادشاه است او در سطح بسیار بسیار بالایی است و همین باعث می شود که بخواهید بهتر و بهتر شوید. او امسال انگیزه زیادی به من داد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .