خانه » اخبار » اخبار ورزشی » ناظم‌الشریعه: امیدوارم با تیمی از آمریکای جنوبی بازی کنیم

ناظم‌الشریعه: امیدوارم با تیمی از آمریکای جنوبی بازی کنیم

و به نقل از میزان محمد ناظم‌الشریعه در ارتباط با وضعیت تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: تیم ملی در شهریور تورنمنت چهارجانبه تایلند را پیش‌رو دارد و شرط ما این بوده است که به جز اسپانیا یک تیم غیرآسیایی دیگر هم حضور داشته باشد تا با ما و خود تایلند میزبان بازی‌ها برگزار شود.

 

وی در ادامه در خصوص شرط ایران برای حضور در این تورنمنت مبنی بر اینکه تیم چهارم حتما غیرآسیایی باشد تصریح کرد: دلیل شرط ما این بود که ما و تایلند به عنوان تیم‌های آسیایی در این تورنمنت حضور داشتیم و نیاز است که حتما با حریفان غیرآسیایی هم مواجه شویم تا این تورنمنت برای ما مفید باشد. ترجیح من این است که چون اسپانیا از اروپا در این تورنمنت حضور دارد تیم چهارم از آمریکای جنوبی باشد.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پایان پیرامون بازی فینال لیگ برتر خاطرنشان کرد: بازی فینال پلی‌آف لیگ برتر فوتسال بین تیم‌های گیتی پسند اصفهان و مس سونگون در دهه اول تیرماه برگزار می‌شود به این شکل که بازی رفت و برگشت در شهر‌های اصفهان و کرمان برگزار می‌شود. پیش از این قرار شده بود که در صورتی که بازی رفت و برگشت مساوی شد یک دیدار دیگر در تهران برگزار شود اما مقرر شد محل این بازی به کرمان یا تبریز منتقل شود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .