خانه » اخبار » اخبار ورزشی » همه منتظر رای پرسپولیس – سپاهان هستند

همه منتظر رای پرسپولیس – سپاهان هستند

  قائم مقام باشگاه شهرخودرو درباره شرایط فعلی این تیم گفت: با توجه به تعطیلی مسابقات لیگ کادر فنی شهرخودرو از روز اول برنامه های خود یعنی دور جدید تمرینات در داخل خانه را به بازیکنان اعلام کرد تا همین امروز هم ادامه دارد. البته این تعطیلی طولانی مدت زمان مناسبی لازم دارد تا بازیکنان به فرم مطلوب خود برسند. ما همچنان منتظر هستیم تا زمان شروع تمرینات به ما اعلام شود هر چند که از گوشه و کنار می شنویم که بازی‌ها قرار است از خردادماه آغاز شود اما هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی نه درباره شروع لیگ و نه در خصوص آغاز تمرینات زمانی را اعلام نکرده است و این برنامه ریزی های همه تیم ها را مشکل تر می کند.

 

وحید علیپور در ادامه گفت: به هر شکل ما تابع تصمیم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا و اعلام سازمان لیگ هستیم تا برای شروع احتمالی مسابقات برنامه ریزی کنیم هر چند که کار برای تیم هایی مثل شهرخودرو که باید در آسیا هم بازی کنند سخت تر می شود چون فشردگی بازی ها خیلی زیاد می شود.

 

قائم مقام باشگاه شهرخودرو همچنین در خصوص نتیجه بازی سپاهان و پرسپولیس عنوان کرد: نتیجه این بازی در امتیازات سایر تیم ها و شرایطشان در جدول بسیار تعیین کننده و مهم است. این طور که عنوان می شود کمیته استیناف ظرف امروز یا فردا قرار است رای خود را در خصوص این بازی صادر کند. ما در باشگاه شهرخودرو امیدواریم حق رعایت شود.

 

وی در پایان گفت: کمیته استیناف باید شرایط سایر تیم ها در جدول را در حکم خود لحاظ کند و ما خارج از اینکه از اتفاقات عدم برگزاری بازی مطلع نیستیم اما دوست داریم تا حق رعایت شود. تصور من این است که سایر تیم های دیگر نیز به دنبال برگزاری این مسابقه هستند چرا که برگزاری مسابقه شرایط جوانمردانه تری را در پیش خواهد داشت. قطعا کمیته استیناف همه این مسایل را لحاظ خواهد کرد تا حقی از هیچ تیمی ضایع نگردد.

برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .