خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پاداش میلیون دلاری در انتظار بازیکنان رئال

پاداش میلیون دلاری در انتظار بازیکنان رئال

رئال مادرید چندی پیش و پس از توافق با بازیکنان 10 درصد از دستمزد آنها را کاهش داد. بحران اقتصادی ناشی از کرونا چاره ای پیش پای سران باشگاه نگذاشته بود و آنها بدون متوسل شدن به طرح دولت و با موافقت بازیکنان 10 درصد از دستمزدها را کاهش دادند. این کاهش در صورتی که فصل از سر گرفته نمی شد به 20 درصد افزایش می یافت ولی روز گذشته نخست وزیر اسپانیا مجوز شروع مجدد لالیگا را صادر کرد.

 

 

 

 

در مذاکرات بین باشگاه و بازیکنان هیچ صحبتی در مورد کاهش پاداش ها نشد و رئالی ها در صورت فتح لالیگا و لیگ قهرمانان مبلغ توافق شده قبلی را دریافت خواهند کرد.

طبق ادعای مارکا این پاداش 1.5 میلیون یورو خواهد بود که پس از کسر مالیات به ترتیب هر بازیکن 300 هزار یورو برای فتح لالیگا و 420 هزار یورو نیز برای قهرمانی اروپا دریافت خواهد کرد. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه چند روز پیش در بازدید از تمرین بازیکنان به آنها و کادر فنی اطمینان داد که باشگاه با مشکلات اقتصادی بغرنج روبرو نخواهد بود و پاداش ها طبق قرار پرداخت می شوند.

اتفاقی که باعث خواهد شد کاهش 10 درصدی دستمزدها نیز چندان به چشم نیاید. آخرین بار که رئال توانست در یک فصل فاتح لیگ قهرمانان و لالیگا شود به فصل 17-2016 بر می گردد.

 

 

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .