خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پنجعلی: باید یاد بگیریم در کنار کرونا زندگی کنیم

پنجعلی: باید یاد بگیریم در کنار کرونا زندگی کنیم

و به نقل از میزان محمد پنجعلی  در خصوص پرداخت مطالبات آکادمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد شش ماه به ما گفتند امروز یا فردا پول پرداخت می‌کنیم که نهایتا این‌ کار را هم انجام نداد. متاسفانه او فقط حرف زد و در عمل کاری انجام نداد. متاسفانه مدیران ما فقط بلدند خیلی قشنگ حرف بزنند.

 

وی ادامه داد: با آمدن رسول‌پناه که برخلاف انصاری‌فرد به حرف‌های خود عمل می‌کند در اسفند سال گذشته ۱۵ درصد دریافتی داشتیم که مبلغ ناچیزی بود اما همین که این مبلغ به حساب آکادمی پرسپولیس واریز شد ارزش زیادی داشت. مدیر قبلی شش ماه ما را سرکار گذاشته بود و در نهایت پولی هم به آکادمی نداد اما می‌بینیم که رسول‌پناه یه غیر از آکادمی به تیم بزرگسالان هم پرداختی داشته است.

 

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ابتلای بازیکنان لیگ برتری به کرونا تصریح کرد: با تعطیلی لیگ کرونا از بین نخواهد رفت. ما باید یاد بگیریم چگونه در کنار کرونا زندگی کنیم. فوتبال هم بخشی از زندگی است. تمام دنیا به دنبال یک راهکار است  تا در همین شرایط تمام مسابقات ورزشی را هم برگزار ‌کنند و به مردم آموزش ‌دهند چطور با کرونا کنار بیایند. ما هم باید به همین سمت حرکت کنیم که با آموزش درست مسابقات را برگزار کنیم و با کرونا زندگی کنیم.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .