خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیروزی 800 هزاردلاری فولاد در پرونده برزیلیها(عکس)

پیروزی 800 هزاردلاری فولاد در پرونده برزیلیها(عکس)

به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان در متن این بیانیه آمده است:

باشگاه فولاد خوزستان جهت شفاف سازی و تنویر اذهان عمومی در خصوص پروسه قضایی پرونده دو بازیکن برزیلی خود و آرای صادره از سوی اتاق حل اختلاف فیفا مبنی بر  بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات این باشگاه به اطلاع می‌رساند: 

در پرونده بازیکن Vinicius Silva Soares  وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولادخوزستان درخواست مبلغ 330.000 (سیصد و سی هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا با دفاعیات صورت گرفته در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ 150.000 (یکصدو پنجاه هزار دلار‌) که صرفا اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است محکوم گردید. در پرونده بازیکن Vinicius Lopes Laurindo وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولادخوزستان درخواست مبلغ 750.000 (هفتصد و پنجاه هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که بعد از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا با دفاعیات صورت گرفته در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ 80.000 (هشتاد هزار دلار) که صرفا بخشی از اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است محکوم گردید. 

ضمنا در آرای صادره از سوی فیفا قید شده که بعد از پرداخت مبالغ فوق محرومیت ثبت قرارداد جدید (پنجره نقل و انتقالات) بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان برداشته خواهد شد. 

در تصاویر پیوست متن درخواست وکلای بازیکنان از باشگاه فولاد خوزستان نیز آورده شده است. در مجموع از  درخواست 1.080.000(یک میلیون و هشتاد هزار دلاری) وکلای بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ 230000 (دویست و سی هزار دلار) که صرفا بخشی از اصل مبلغ قرارداد بازیکنان با باشگاه فولاد بوده است به انضمام هزینه دیرکرد محکوم شده است و این باشگاه در حال آماده سازی مراحل پرداخت مبالغ به بازیکنان و بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی خود می‌باشد.

 

 
.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .