خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چراغ سبز مدافع چلسی به اینتر و یوونتوس

چراغ سبز مدافع چلسی به اینتر و یوونتوس

امرسون پالمیری مدافع ایتالیایی چلسی به دو تیم ایتالیایی که خواهان جذب او هستند یعنی اینترمیلان و یوونتوس چراغ سبز نشان داده و گفت بازگشتش به ایتالیا در تابستان پیش رو ممکن است.

 

 

امرسون که زاده برزیل است ولی تغییر تابعیت داده تا بتواند در تیم ملی ایتالیا بازی کند در سال 2018 باشگاه رم را ترک کرده و راهی انگلیس شد. امرسون در فصل جاری نتوانست در تیم فرانک لمپارد جایگاه قابل توجهی بدست بیاورد. او از ماه ژانویه به این سو هرگز در ترکیب چلسی قرار نگرفته است.

 

امرسون که می‌داند دو تیم ایتالیایی اینترمیلان و یوونتوس خواهان جذبش هستند ضمن چراغ سبز نشان دادن به آنها گفت که پیش از گرفتن تصمیم نهایی شرایط را به دقت بررسی خواهد کرد.

 

دفاع چپ ایتالیایی در این باره به اسکای ایتالیا گفت: من در سری آ خیلی راضی بودم. به خصوص از فرهنگ ایتالیا که دلیل اصلی پذیرفتن تابعیت ایتالیایی من هم بود. بازگشت من به سری آ ممکن است اتفاق بیفتد ولی من در حال حاضر با چلسی قرارداد دارم و نمی‌توانم در تصمیم‌گیری عجله کنم.

 

 

امرسون در دوران حضورش در چلسی هم به عنوان بازیکن با سرمربی‌های امروز دو باشگاه اینتر و یوونتوس آنتونیو کونته و ماتوریتزیو ساری کار کرده و از آنها شناخت کامل دارد.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .