خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کاکا با طالع‌بینی بازیکن آث میلان شد!

کاکا با طالع‌بینی بازیکن آث میلان شد!

مدیر برنامه‌های کاکا ستاره سابق برزیلی می‌گوید کاکا در سال 2009 پیشنهاد بسیار بزرگ منچسترسیتی برای جذب او به قیمت 100 میلیون یورو را رد کرده. ایجنت کاکا در یک ادعای عجیب دیگر می‌گوید یکی از علتهای اصلی پیوستن کاکا به آث میلان در سال 2003 خوب بودن طالع او و گرفتن پاسخ مثبت از طالع‌بینی بوده است.

 

 

کاکا که در سال 2003 از سائوپائولو به آث میلان پیوست شش سال در این تیم بازی کرد و با میلان قهرمان چمپیونزلیگ و سری آ شد. ایجنت کاکا می‌گوید پیش از پیوستن او به میلان راضی کردن گالیانی رئیس وقت میلان برای مذاکره درباره کاکا دشوار بوده چرا که روسونری در آن زمان ریوالدو و روی کاستا را در اختیار داشته.

 

ایجنت کاکا در این باره گفت: من حتی کاکا را به اینتر هم پیشنهاد دادم ولی  هکتور کوپر نمی‌دانست در سیستم 4-4-2 چطور می‌تواند از او استفاده کند. در نهایت یکی از وکلای میلان اسم کاکا را به یک طالع‌بین داده بود و طالع‌بین به او گفته بود میلان باید کاکا را جذب کند چون ستاره‌های این بازیکن بدجوری می‌درخشد. این صحبتها باعث شد باریدا مدیر ورزشی میلان هم خواهان جذب کاکا بشود و اینطور بود که گالیانی هم به خرید او رضایت داد.

 

 

مدیر برنامه‌های کاکا همچنین از پیشنهاد هنگفت منچسترسیتی برای جذب کاکا در سال 2009 می‌گوید و مدعی است کاکا این پیشنهاد را رد کرده و در نهایت راهی رئال مادرید شده است.

 

او در این باره گفت: اگر دست میلان بود آنها پیشنهاد 100 میلیون یورویی منچسترسیتی را قبول می‌کردند ولی کاکا گفت به هیچ وجه چنین انتقالی را نخواهد پذیرفت. رئال هر سال از میلان می‌پرسید که  آیا حاضر است کاکا را بفروشد یا نه. ولی میلان هر سال جواب منفی می‌داد و کاکا هم خوان ماندن در میلان بود. در نهایت میلان بود که کاکا را برای فروش گذاشت ولی او خودش حاضر نبود باشگاه را ترک کند. وقتی مساله پیشنهاد سیتی مطرح شد کاکا به صراحت آن را رد کرد و گفت رئال هر چقدر پول بدهد فقط حاضر است بعد از میلان به رئال برود.

 

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .