خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کریستیانو رونالدو و یک رویای تابستانی (عکس)

کریستیانو رونالدو و یک رویای تابستانی (عکس)

سال 2020 به بهترین شکل ممکن برای کریستیانو رونالدو آغاز شده بود و ستاره پرتغالی در بازی های متوالی برای یوونتوس در سری آ موفق به گلزنی می شد. اما شیوع ویروس کرونا روند درخشان او را متوقف کرد و رونالدو برای گذراندن دوران قرنطینه به همراه خانواده اش راهی پرتغال شد.

 

اما با کاهش نسبی روند شیوع ویروس و صدور مجوز برگزاری تمرینات از سوی دولت ایتالیا یوونتوس نیز فراخوان بازگشت ستاره ها از سراسر دنیا را صادر کرد و کریستیانو رونالدو نیز با جت شخصی دوباره به تورین سفر کرد.

 

حالا ستاره پرتغالی در روزهای اخیر و در تمرینات تیمش سرحال نشان داد و هواداران بیانکونری امیدوارند روند قبل از تعطیلی موقت همچنان برای او استمرار داشته باشند. برخی معتقدند این دوره تعطیلی به سود کریستیانو رونالدو بوده و او با بازیابی انرژی می تواند در روزهای پایانی فصل نمایشی درخشان داشته باشد. مهم ترین هدف یوونوس فتح لیگ قهرمانان بعد از دو دهه است و علیرغم شکست 0-1 در دور رفت مرحله یک هشتم برابر لیون آنها با در اختیار داشتن کریستیانو رونالدو از همیشه برای رسیدن به این رویا امیدوارتر هستند. رقابت هایی که احتمالا در تابستان برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .