خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کلوپ: نمی توانم انگلیسی از لالانا تشکر کنم!

کلوپ: نمی توانم انگلیسی از لالانا تشکر کنم!

 

قرارداد آدام لالانا در پایان فصل با لیورپول به اتمام می رسد و به نظر می رسید او در فصل تابستان بعد از پنج فصل از این تیم جدا خواهد شد. اما لالانا امروز قرارداد خود را تا پایان فصل و برای این 9 بازی باقیمانده تمدید کرد و یورگن کلوپ مدعی شد واژه ای برای تقدیر از رفتار این بازیکن 32 ساله پیدا نمی کند.

 

یورگن کلوپ گفت: من می دانم که در این مقطع آدام لالانا چقدر مورد توجه باشگاه های دیگر است برای فصل بعد است و او نیز باید به دنبال انتخاب تیم بعدی باشد بنابراین رفتار او نشان از تعهد این بازیکن است و ما از این بابت بسیار تشکر می کنیم.

 

 

روند دقیقا همان طور است که باید پیش برود طی می شود و من بسیار خوشحالم که او تا پایان این فصل با ما خواهد بود و اینگونه وداع کردن برای لالانا بسیار شایسته است. پیدا کردن کلمات زبان انگلیسی برای من امکان پذیر نیست و نمی دانم چگونه باید اهمیت آدام لالانا را در دوره مربیگری ام در این باشگاه توضیح دهم.

البته صادقانه بگویم که اکنون زمان مناسبی برای این حرف ها نیست. با توجه به خبر تمدید قرارداد لالانا می توانم تمام چیزهایی را که می خواهم و نیاز دارم را در هنگام پایان فصل و ماه آینده بگویم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .