خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک بانک ایرانی رابط فدراسیون و فیفا می‌شود

یک بانک ایرانی رابط فدراسیون و فیفا می‌شود

اعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر ایران روی ورود پول‌هایی که فوتبال کشور از نهادهای بین المللی طلب دارد نیز تاثیرگذار بوده و انتقال پول به سختی انجام می‌شود. بسیاری از ورزشکاران ایرانی برای اینکه پول ها یا پاداشهای خود را دریافت کنند مجبورند مراحل زیادی را طی کنند. در این خصوص فدراسیون فوتبال به دنبال پیدا کردن راهکار است.

از این رو تلاش هایی انجام شده و جلساتی نیز با مسئولان بانک مرکزی برگزار کردند. علی سلیمانی خزانه‌دار فدراسیون در توضیح این اتفاقات بیان کرد: «ما تلاش های زیادی انجام دادیم و حساب‌هایی را به فیفا معرفی کردیم اما هنوز این حساب‌ها مورد تایید قرار نگرفته است. از این رو به اتفاق آقای نبی دبیرکل فدراسیون جلسه‌ای را با مدیران بانک مرکزی داشتیم و قرار شد ما یک بانک عامل در ایران را پیدا کرده و به فیفا معرفی کنیم. ما باید فدراسیون جهانی را متقاعد کنیم که پول‌های ما را به این حساب واریز کند و در تلاش هستیم این اتفاق بیفتد.»

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تحریم ها اجازه انتقال مستقیم پول به بانک های ایرانی را می‌‌دهد افزود: «در حال رایزنی هستیم تا با همکاری بانک مرکزی و مدیران فیفا این اتفاق بیفتد.»

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .