خانه » اخبار » اخبار ورزشی » 4 بازیکن در فهرست خرید تابستانی پی اس جی

4 بازیکن در فهرست خرید تابستانی پی اس جی

فصل بعد 4 بازیکن به احتمال قریب به یقین پی اس جی را ترک خواهند کرد و باشگاه پاریسی برای پر کردن جای خالی آنها اقدام به جذب جانشین خواهد کرد. طبق ادعای لوپاریزین بازیکنانی که پی اس جی در نظر دارد اغلب گران قیمت و در رده ستاره های کهکشانی نیستند.

 

 

 

 

در سمت چپ کورزاوا قصد تمدید ندارد و به عنوان بازیکن آزاد از پی اس جی جدا خواهد شد. به جای او پی اس جی با الکس تِلِس ستاره چپ پای برزیلی پورتو به توافق رسیده و برای جذب او 25 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد. بازیکن ثابت سمت چپ پی اس جی خوان برنات است.

در سمت راست توماس مونیه از پی اس جی جدا خواهد شد و برای جانشینی او پی اس جی روی ریدل باکو از مانتس و دیوگو دالوت از یونایتد حساب باز کرده اما این دومی به دلیل قیمت بالایش  از فهرست خط خورده است.

 

 

 

 

در قلب خط دفاعی تیاگو سیلوا هم با پایان قراردادش از پی اس جی جدا خواهد شد. برای جانشینی او کالیدو کولیبالی مد نظر است اما ناپولی به کمتر از 80 میلیون یورو برای ستاره سنگالی راضی نیست. بعید به نظر می رسد در بازار فعلی پی اس جی بتواند مدافعی ارزان قیمت ولی در اندازه های تیاگو پیدا کند.

 

 

 

 

در خط حمله نیز با جدایی ادینسون کاوانی پی اس جی باید به دنبال جذب یک مدافع باشد. کاوانی که قراردادش به اتمام رسیده حاضر است با کسر 40 درصدی دستمزدش تمدید کند ولی هنوز از سوی پی اس جی پیشنهادی به وی ارائه نشده است.

همچنین مذاکرات پی اس جی با اینتر برای دائمی کردن قرارداد مائورو ایکاردی هم در جریان است. بند دائمی شدن قرارداد ستاره آرژانتینی 70 میلیون یورو است ولی پی اس جی قصد دارد 10 میلیون یورو از اینتر تخفیف بگیرد. باشگاه پاریسی تنها 4 روز برای این مهم وقت دارد.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .