“”، در روزهای تعطیلات فوتبال به دلیل شیوع ویروس کرونا، اخبار نقل و انتقال های احتمالی در تابستان داغ تر از همیشه دنبال می شود. به نظر می رسد آرتورو ویدال بخش مهمی از انتقال احتمالی لائوتارو مارتینز به بارسلونا خواهد بود. اینترمیلان علاقه دارد که هافبک شیلیایی دوباره به سری آ بازگردد و بارسلونا این علاقه را بهترین فرصت برای دستیابی به توافق برای خرید گلزن نراتزوری می داند.

 

 

آنتونیو کونته پس از خرید ویدال از بایرلورکوزن در دوران حضور روی نیمکت بیانکونری، به او کمک کرد تا در یوونتوس به اوج خود برسد. زیر نظر کونته، ویدال دوران درخشانی در سری آ داشته و سه بار متوالی عنوان قهرمانی لیگ ایتالیا را به دست آورد. سرمربی فعلی اینتر در فصل زمستان نیز تلاش زیادی برای جذب ویدال داشت و اگرچه این بازکن در تابستان یش رو 33 ساله خواهد شد، اما هنوز هم در برنامه های کونته نام او جای دارد.

 

بارسلونا نیز قصد دارد برای خرید لائوتارو مارتینز از ویدال استفاده کرده و رقمی بین 20 الی 25 میلیون یورو از قرارداد احتمالی مهاجم جوان اینتر را اینگونه کاهش دهد. بارسا احتمال برای خرید لائوتارو باید بند آزادسازی 111 میلیون یورویی او را به باشگاه اینتر پرداخت کند و با حضور ویدال در این قرارداد، شرایط مالی برای بارسلونا بهتر خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.