مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“” کیلیان امباپه هنوز قرارداد خود را با پاری سن ژرمن تمدید نکرده و بحران ویروس کرونا نیز تمام فعالیت های مربوط به فوتبال را متوقف کرده است و این شامل مسائل مربوط به نقل و انتقالات نیز می شود.

 

قرارداد ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و رئال مادرید همچنان وضعیت کیلیان امباپه را دنبال می‌کند. اگر این ستاره فرانسوی و ۲۱ ساله تا سال آینده قرارداد خود را با پاری‌سن‌ژرمن تمدید نکند این بدان معنا خواهد بود که او قصد ندارد در PSG بماند.

 

 

 

 

در چنین شرایطی امباپه سال ۲۰۲۲ بازیکن آزاد خواهد بود و سایر باشگاه ها می توانند برای جذب او اقدام کنند. این دقیقا همان چیزی است که رئال مادرید آن را می خواهد. لوس بلانکوس به شدت در پی تقویت خط حمله خود است و انتقال امباپه در سال ۲۰۲۱ می تواند کمک زیادی به این موضوع بکند.

 

با این وجود به نظر می رسد که رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه باید یک سال دیگر صبر کند. در صورتی که این ستاره فرانسوی با وجود پیشنهاد نجومی از PSG باز هم قرارداد خود را با این تیم تمدید نکند این بدان معنا خواهد بود که رئال مادرید کار خیلی دشواری برای جذب وی نخواهد داشت.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.