به گزارش “مجله ایما”، لیگ نوزدهم از نظر تغییرات سرمربیان در تیم های مختلف بیشترین آمار را در تاریخ لیگ برتر داشته و اتفاقات عجیب و پرتعدادی از این نظر افتاده است.

 

در حالی که هنوز هفته بیستم لیگ برتر به اتمام نرسیده و مسابقات این فصل وارد یک سوم پایانی خود نشده، امروز دوازدهمین سرمربی لیگ برتری از سمت خود استعفا داد و به این ترتیب یک تیم دیگر نیز باید تغییر سرمربی را در این فصل تجربه کند.

 

رضا مهاجری، سرمربی تیم نساجی قائمشهر که قبلا هم در مقطعی قصد جدا شدن از این تیم را داشت، این بار به دلیل مشکلات جسمانی و دستور پزشکان، اعلام کرد که قادر به ادامه همکاری با تیم محبوب شمال کشور نیست و استعفای خود را ارائه داد.

 

با این تصمیم مهاجری، تعداد سرمربیانی که این فصل از تیم های خود در لیگ برتر جدا شده اند، به عدد شگفت انگیز 12 رسید. قبل از نساجی، تیم های پرسپولیس، تراکتور، استقلال، شهر خودرو، صنعت نفت، ماشین سازی، ذوب آهن، پارس جنوبی، گل گهر، شاهین بوشهر و پیکان نیز هر کدام به دلایلی مربیان خود را تغییر داده بودند.

 

این آمار یعنی در حالی که هنوز 66 درصد مسابقات این فصل از لیگ برتر به اتمام نرسیده، 75 درصد تیم ها با تغییرات مهم کادر فنی مواجه شده اند که اتفاق بسیار عجیبی است. در حال حاضر فقط امیر قلعه نویی، جواد نکونام، مهدی تارتار و ابراهیم صادقی در همان جایگاهی هستند که فصل را در آن شروع کرده اند. تیم های این مربیان به ترتیب در رده های سوم، ششم، هشتم و دوازدهم جدول لیگ برتر هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.