به گزارش “مجله ایما”، منچسترسیتی فردا در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حالی در برنابئو به مصاف رئال مادرید می‌رود که با هدایت پپ گواردیولا در دو فصل گذشته قهرمان لیگ برتر انگلیس شده و علاوه بر این، از هشت جام ممکن در انگلیس، هفت جام را از آن خود کرده است. با این حال سیتی در اروپا موفق نبوده و هرگز نتوانسته در فصل‌های اخیر از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان جلوتر برود.

 

 

سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی منچسترسیتی در آستانه دیدار فردای این تیم مقابل رئال مادرید در مرحله یک‌هشتم نهایی فصل جاری این رقابتها به وبسایت رسمی منچسترسیتی گفت:” من معتقدم که سالهای اخیر برای ما تجربه‌ای بوده که باعث شده درسهای زیادی بگیریم. نباید فراموش کنیم که سیتی از سال 2011 در این رقابتها شرکت کرده ولی ما حالا می‌توانیم یکی از بخت‌های مهم قهرمانی باشیم”.

 

آگوئرو در ادامه گفت:” همینطور که گفتم ما هر فصل تجربه بیشتری بدست می‌آوریم و چیزهای جدیدی یاد می‌گیریم. اگر ما امسال قهرمان اروپا شویم من خیلی خوشحال می‌شوم ولی شک ندارم که این کار سخت خواهد بود”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.