دانلود سریال یاغی

لروی سانه یکی از مهم ترین اهداف نقل و انتقالاتی بایرن مونیخ محسوب می شود و باشگاه پرافتخار آلمانی تابستان سال گذشته نیز تا آستانه جذب او پیش رفت اما در نهایت مصدومیت لروی سانه مانع از رخ دادن این انتقال شد و حالا به نظر می رسد بایرن یک بار دیگر برای جذب او اقدام کرده است.

 

 

اسکای مدعی شد هفته گذشته دور جدید مذاکرات بین بایرن و منچسترسیتی برای انتقال لروی سانه به آلمان برگزار شد. مدیران سیتی در این جلسه تاکید کردند تنها در صورت حاضر به فروش لروی سانه می شوند که بایرن مونیخ مبلغ مورد نظر آنها را پرداخت کند. باشگاه انگلیسی 70 میلیون یورو برای فروش این بازیکن آلمانی می خواهد در حالیکه بایرن رقم 40 میلیون یورو را پیشنهاد کرده است.

 

پس به نظر می رسد انتقال لروی سانه به بایرن مونیخ به این آسانی ها هم نیست و سیتیزن ها قصد ندارد خیلی راحت این مهره ارزشمند را از دست بدهند. البته با توجه به علاقه خود لروی سانه به بازگشت به فوتبال آلمان احتمالا در نهایت بایرن مونیخ موفق به جذب او خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.