“” مازیار ناظمی مدیر روابط عمومی و سخنگوی وزارت ورزش با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خودش به‌نوعی اخطاری جدی به آن تیم لیگ برتری داد که قرار است از فردا تمرینات خودش را در این شرایط برگزار کند.

 او با اشاره به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا در توییت خود نوشت:

“باشگاه محترم لیگ برتری که به هفت اطلاعیه ستاد عالی پیشگیری و مقابله با کرونا و ستاد کشوری وزارت بهداشت و توصیه‌های صغیر و کبیر بی‌توجه هستی  توجه کن مسئول سلامت و جان بازیکنان و قطعاً عواقب انضباطی و قضایی آن خواهی بود”

این در حالی است که شنیده‌ها حاکی از آن است که تیم فوتبال سپاهان اصفهان قرار است از فردا تمرینات خود را پس از چند روز تعطیلی برگزار کند. امروز سروش رفیعی یکی از بازیکنان این تیم هم در گفتگویی تلفنی در تلویزیون با تائید این مطلب گفت: «به اصفهان آمدم تا از فردا بر سر تمرینات تیم حاضر شوم. به همین خاطر امروز همه بازیکنان تیم به خاطر عدم ابتلا به ویروس کرونا زیر نظر کادر پزشکی قرار خواهند گرفت.»

 باید منتظر بمانیم و ببینیم که امیر قلعه نوعی درنهایت این تمرین را که هنوز آغاز نشده حاشیه‌های زیادی را در برگرفته است را برگزار خواهد کرد یا خیر.

گفتنی است که سازمان لیگ هنوز تاریخ دقیقی برای شروع رقابت‌های لیگ برتر پس از تعلیق این مسابقات به علت شیوع ویروس کرونا نداده است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.