دانلود سریال یاغی

“” با وجود اینکه اتحادیه فوتبال انگلیس در ابتدا برای به تعویق انداختن مسابقات لیگ برتر مقاومت می کرد اما نهایتا آنها نیز برابر ویروس کرونا تسلیم شدند و مشخص شد که این رقابت ها مانند سایر لیگ های اروپایی به تعلیق درآمده است. همچنین در آخرین اظهار نظر معین شده که مسابقات حداقل تا تاریخ ۳۰ آوریل برگزار نخواهد شد.

 

طی هفته های گذشته شایعات درباره احتمال لغو کامل رقابت های لیگ برتر به گوش رسید اما بعد از جلسه برگزار شده بین مسئولان باشگاه های لیگ برتری آنها قویا از علاقه خود برای برگزاری ادامه رقابت ها و پایان یافتن فصل صحبتت کردند تا مشخص شود که به احتمال فراوان بعد از تاریخ ۳۰ آوریل( ۱۰ اردیبهشت) مسابقات از سر گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه نشریه تلگراف انگلیس مدعی شده که مسئولان لیگ برتر به دنبال از سرگیری رقابت ها از تاریخ ۱ ژوئن(۱۲ خرداد) هستند. البته بر اساس ادعای تلگراف این آغاز مجدد به شکل آزمایشی و پشت درهای بسته بدون حضور تماشاگران خواهد بود.

 

همچنین مسئولان لیگ برتر به دنبال این هستند که ادامه رقابت ها را در مدت ۶ هفته به پایان برسانند تا فصل ۲۱-۲۰۲۰ هم از تاریخ ۸ آگوست آغاز شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.