دانلود سریال یاغی

“” با توجه به تحریم‌ها و بلاک شدن حساب‌های بانکی ایران از مدت‌ها قبل برای دریافت پاداش‌ها در بیشتر رشته‌های ورزشی در تورنمنت‌های مختلف ورزش ایران با چالش مواجه می‌شد. عمده این چالش‌ها مربوط به فوتبال بود که باعث شده تا پاداش‌های مربوط به جام جهانی نیز بعد از دو سال به حساب باشگاه‌های ایرانی واریز نشود و همچنین پرونده باشگاه استقلال و استراماچونی نیز به همین منظور با دردسر دیگری در خصوص پرداختی‌ها مواجه شد.

در این بین بیشترین دلخوشی فوتبال ایران مربوط به پرداختی‌هایی می‌شد که همچنان مسیر ورود آنها از AFC باز بود و باشگاه‌ها و تیم ملی ایران می‌توانستند دریافتی مناسبی از این لحاظ داشته باشند. مهمترین درآمد چند سال اخیر نیز با فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و دریافتی نزدیک به دو میلیون دلاری و همچنین میزبانی 5 رویداد بین المللی توسط فدراسیون (فوتسال و رده پایه‌ها) باعث درآمد نزدیک به یک میلیون دلاری برای آنها شده بود.

اما کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز همراه با تحریم بانکی ایران قادر نخواهد بود از این پست منابع مالی کسب شده توسط این کنفدراسیون و همچنین باشگاه‌های ایرانی را پرداخت کند تا فوتبال ایران بیش از پیش با چالش مواجه شود. چهار تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بهمراه تیم های رده پایه و فوتسال و همچنین ساحلی ایران طی مدت اخیر با حضور در تورنمنت‌ها و موفقیت‌هایی که کسب می‌کردند بخشی از هزینه‌های خود را با سود بردن از پاداش کنفدراسیون دریافت می‌کردند اما اکنون با شکل گیری این موضوع باید دید فدراسیون فوتبال ایران چه راهکاری برای آن خواهد داشت.

ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون ایران در اینباره می‌گوید: این موضوع از ژانویه به ما اطلاع داده شده است. اکنون ای اف سی هم مانند فیفا با توجه به تحریم ها قادر نیست هیچ پولی به فدراسیون ایران پرداخت کند.

وی در ادامه گفت: در سال 98 فدراسیون فوتبال هیچ اسپانسری برای تیم ملی نداشت. این موضوع در شرایطی شکل گرفت که تمام اسپانسرها در سال 97 و با توجه به انجام دو تورنمنت جام جهانی و جام ملت‌ها پشت تیم ملی بودند. با این حال در سال 98 با در اختیار گرفتن 5 میزبانی مختلف توانستیم با کسب درآمد از آنها و صرفه جویی صورت گرفته تا حدودی به کار ادامه دهیم. اما اکنون با شدت گرفتن تحریم و بسته شدن تمام راه‌های در اختیار گرفتن این منابع مالی باید دید چه راهکاری را باید در نظر گرفت. کنفدراسیون فوتبال آسیا از چند ماه قبل این موضوع را در دستور کار قرار داده بود و طی این مدت با رایزنی از طرف سفارت و … توانسته بودیم آن را دریافت کنیم. اما اکنون این راه‌ها نیز بسته شده است.

مسئله AFC موضوع انتقال پول به ایران است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.