به گزارش “مجله ایما” مسیح زاهدی مدافع ماشین سازی دیدار گذشته این تیم را به دلیل سرماخوردگی از دست داد و در آخرین تمرین این تیم قبل از بازی با شاهین بوشهر نیز احد شیخ لاری سرمربی این تیم از بازگشت او به تمرینات ابراز رضایت کرد. مسیح مدافع و مهره تاثیری گذاری برای سبزهای تبریز بوده و همانطور که شیخ لاری در گفتگو با مجله ایما تاکید می کرد، یکی از بازیکنان چند پسته او به حساب می آید.

 

ماشین سازی این هفته در دمای منفی 17 درجه تمرین کرده و راهی بوشهر شده است تا در دمای 18 درجه بالای صفر به میدان برود. اختلاف دمای 35 درجه از تمرین تا بازی اختلافی کمی نیست و این موضوعی صحبت خبرنگار مجله ایما با مسیح زاهدی بوده است.

 

مسیح زاهدی مدافع ماشین سازی درخصوص سردی هوا در تبریز گفت: من تو سال های گذشته که در تبریز بودم چنین هوای سردی را تجربه نکرده بودم. هوا بیشتر از آنکه فکرش را بکنید سرد بود و جدا از سردی هوا وقتی به محل تمرین می‌رویم با توجه به فضای باز محیط و وزش باد این سرما به شدت سوزناک است و اجازه تمرین ایده آل را نمی دهد.

 

مدافع ماشین سازی ادامه داد: ما الان از شهری به بوشهر آمده ایم که در مقایسه آب و هوایی در هفته گذشته سیبری بود و وقتی وارد بوشهر شدیم از زمستان وارد تابستان شدیم و قطعا ما به شرایط سرد عادت داریم و این شرایط برای حریفان ما در تبریز سخت تر خواهد بود.

 

مسیح درخصوص دیدار تیمش با شاهین بوشهر گفت: دیدار سختی خواهد بود و البته در نیم فصل دوم همه دیدار ها سخت است و امتیاز گرفتن در خارج از خانه خیلی سخت تر است ولی ما برنامه های خوبی برای این دیدار کار کرده ایم و برای سه امتیاز به این شهر آمدیم و امیدوارم تلاش بچه ها نتیجه بخش باشد و دست پر به تبریز بازگردیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.