به گزارش “مجله ایما”، با توجه به شیوع ویروس کرونا و نگرانی‌های شکل گرفته از این بابت، زمزمه‌هایی مبنی بر عدم حضور هواداران در جدال دو تیم پرسپولیس و سپاهان در استادیوم نقش جهان شکل گرفته است.

با این حال اکنون گفته می‌شود دیدارهایی که در تهران برگزار می‌شود بدون حضور هواداران خواهد بود و از این نظر سازمان لیگ در انتظار مصوبه وزارت بهداشت برای اعلام رسمی این موضوع است. از سوی دیگر دیدارهای این هفته در شهرستان‌ها باید طبق مصوبه وزارت بهداشت و بعد از آن نظر شورای تامین در خصوص تماشاگران باشد.

در صورتی که وزارت بهداشت و بعد از آن شورای تامین آن استان‌ها نظر به حضور هواداران بدهند، این تیم‌های قادر خواهند بود از هواداران خود سود ببرند. در خصوص دیدار حساس دو تیم سپاهان و پرسپولیس نیز هنوز نظر وزارت بهداشت و شورای تامین اصفهان اعلام نشده و باید دید در فاصله کوتاه باقیمانده به این دیدار، چه تصمیمی در اینباره اتخاذ خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.