« » علیرضا فغانی داور ایرانی حاضر در رقابت های لیگ فوتبال استرالیا با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامت خبر از لغو و تعلیق مسابقات لیگ استرالیا داد.

این در حالی است که در هفته های اخیر برخی از مسابقات لیگ استرالیا به خاطر مسأله شیوع کرونا به تعویق افتاده بود هرچند روز گذشته تیم های نیوکاسل جتز و ملبورن سیتی از سری رقابت های ای لیگ به مصاف هم رفته بودند.

با این وجود نه تنها  A league  به تعویق افتاده و بلکه تمام ورزش های سطح بالا در استرالیا به دلیل همه گیر شدن کرونا ویروس متوقف شده است.

 فدراسیون فوتبال استرالیا صبح (امروز) اعلام کرد در آینده نزدیک درباره شرایط مسابقات فوتبال استرالیا تصمیم گیری خواهد شد.

 

البته فدراسیون فوتبال استرالیا به ادامه برگزاری مسابقات خوش بین است .

جانسون رییس فدراسیون فوتبال استرالیا در این رابطه گفت :« به عنوان یک رقابت در سطح ملی که در استرالیا و نیوزلند برگزار می شود حالا این ماموریت پیچیده تبدیل به ماموریت غیرممکن شد. ما فشار مالی زیادی را در همه سطوح باید متحمل شویم با این وجود معتقدم در زمان بحران ها باید دنبال فرصت ها باشیم.»او درباره تعطیلی مسابقات با وجود برگزاری چند بازی در روزهای گذشته گفت:« برای ما سلامت و ایمنی بازیکنان و هواداران در اولویت است. تصمیمی که امروز گرفته شد تصمیم سخت اما منطقی بود.»

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.