دانلود سریال یاغی

صحبت های پخش شده از مرتضی اسدی در برخی رسانه با واکنش تراکتوری ها همراه بوده است تا ترک اوغلی تراکتوری ها در گفتگو با خبرنگار در تبریز موضوع را توضیح دهد: واقعا نمی دانم برخی با وارونه کردن حرف ها و تحریک هواداران فوتبال چه نفعی می‌برند ولی قطعا کلیک خوردن در فضای مجازی ارزش این همه دل شکستن ها را ندارد.

کاپیتان سال های گذشته تراکتور در خصوص دیدار جنجالی جمعه سیاه گفت: آنچه مشخص شد این نتیجه صرفا فوتبالی نبوده است و اشتباهات و فشارهای بیرونی در رقم زدن نتیجه تاثیر مستقیم داشت و حواشی ایجاد شده آنقدر قدرتمند بوده که جریان بازی را ریل خارج کرد و باعث شد تا بعنوان جمعه سیاه در تاریخ فوتبال ایران ماندگار شود که قطعا باعث شده است که اعتماد در فوتبال ایران بمیرد.

مرتضی اسدی ادامه داد: اعتقاد دارم که روز جمعه 24 اردیبهشت سال 94 نه تنها به فوتبال آذربایجان و مردم آذربایجان به فوتبال ایران خیانت شده است که تاثیرات منفی آن سال ها در فوتبال ایران و جامعه باقی ماند و هر مطلبی به نقل از من که غیر از این باشد کذب است و ساختگی.

اسدی درخصوص آغاز مسابقات لیگ برتر در شرایط کرونایی جامعه گفت: نمی خواهم به این موضوع ورود کنم ولی اگر پروتکل های بهداشتی را به معنای واقعی آن رعایت نکنند ضربات جبران ناپذیری بر فوتبال ایران وارد خواهند کرد که تا یک دهه نمی‌توان آن را جبران کرد و اگر بتوان با رعایت واقعی موارد بهداشتی لیگ را به پایان برد قطعا به نفع فوتبال و جامعه خواهد بود؛ پس مسئولین برگزاری تلاش کنند که اجرای پروتکل های بهداشتی همچون حرفه ای شدن لیگ نباشد که در لاتین شدن شماره پیراهن ها خلاصه شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.